برنامه Step app، آینده تناسب اندام و فیتنس

Step app چیست؟

برنامه Step app یکی دیگر از پلتفرم های M2E در صنعت ارز های دیجیتال است که به میزان فعالیت ورزشی های انجام شده شما از جمله دویدن، پیاده‌روی و ورزش پاداش میدهد، این پلتفرم از برنامه های Fitness Finance یا همان FITFI است. حالت کلی برنامه همانند بازی STEPN میباشد یعنی شما با خریداری کفش های ورزشی که NFT های داخل برنامه هستند میتوانید کسب درآمد کنید.

همچنین Step app به عنوان اولین برنامه راه‌اندازی شده بر روی پروتکل STEP است، با این نرم‌افزار در کنار سلامتی و تناسب اندام میتوانید درآمد هم کسب کنید و انگیزه بیشتری برای ورزش کردن پیدا خواهید کرد. در ادامه این مقاله به بررسی بیشتر جوانب Step app میپردازیم.

 

بررسی Step app

پلتفرم Step app دارای ویژگی های متفاوتی است، از جذابیت های این برنامه میتوان به فضای متاورسی آن اشاره کرد، فعالیت کاربران در متاورس دنبال میشود و رقابت در این برنامه در درون قسمت متاورسی آن میباشد و تمام فعالیت های شما در این فضای متاورسی دنبال خواهد شد. از امکانات دیگر پلتفرم Step app میتوان به امکان رقابت در آن اشاره کرد، کاربران این برنامه میتوانند با یکدیگر رقابت کنند و تعامل داشته باشند.

 

شروع برنامه Step app

در این قسمت به بررسی کامل نحوه شروع برنامه Step app و موارد مربوط به آن میپردازیم، Step app را میتوان یک سفر برای تناسب اندام دانست و برای شروع این سفر ابتدا نیاز است که نرم‌افزار مربوط را دانلود کنید. این نرم‌افزار در نسخه های اندروید و IOS برای کاربران قابل دسترسی است. برای دانلود این نرم افزار میتوانید از وبسایت اصلی step.app اقدام کنید.

استپ اپ 555

ارز های FITFI و KCAL به عنوان ارز درون برنامه استفاده میشوند و کاربرد های بسیاری در این پلتفرم دارند، برای دسترسی به این توکن های درون برنامه نیاز است که یک کیف پول خارجی برای اتصال به برنامه داشته باشید، کاربران اندروید میتوانند کیف پول درون برنامه در Step app ایجاد کنند، در هنگام ساخت کیف پول مطمن شوید که عبارات بازیابی را در محلی مطمئن حفظ و نگهداری کنید.

پس از راه‌اندازی و انجام موارد مربوط به کیف پول، باید در آن ارز FITFI را واریز کنید، برای خرید ارز FITFI میتوانید از صرافی های OKX، Huobi، Gate.io، Crypto.com، KuCoin، BingX، MEXC، CoinEx و LBank استفاده کنید. پس از خرید باید ارز را به کیف پلی که به برناه متصل است انتقال دهید.

پس از انتقال ارز FITFI به Step App حالا زمان آن فرا رسیده که کفش ورزشی یا همان SNEAK خریداری کنید، برای شروع درآمدزایی در این برنامه نیاز است که شما یک SNEAK داشته باشید و پس از داشتن SNEAK میتوانید از طریق پیاده‌روی، دویدن و فعالیت های بدنی دیگر درآمد زایی کنید. در هنگام خرید کفش ورزشی چند نکته است که باید مورد توجه شما قرار بگیرد، نوع SNEAK، ویژگی ها و کیفیت SNEAK که باید قبل از خرید آنها را بررسی کنید.

 

انواع SNEAK

هنگام تصمیم گیری در مورد نوع SNEAK باید به این نکته توجه داشته باشید که برای چه نوع ورزشی میخواهید استفاده کنید، کفش های ورزشی داخل برنامه به چهار دسته the walker، the hiker، the racer یا the coach تقسیم میشوند و انتخاب هر کدام باید نسبت به میزان سرعت حرکت شما باشد.

برای سرعت های ۱ تا ۶ کیلومتر بهترین گزینه the walker میباشد، سرعت های ۴ الی ۱۰ کیلومتر the hiker، سرعت های ۸ الی ۲۰ کیلومتر the racer و سرعت های ۱ الی ۲۰ کیلومتر the coach مناسب است.

استپ اپ 2

 

ویژگی های SNEAK ها

هر SNEAK دارای چهار ویژگی است که در تجربه، عملکرد و درآمد شما تاثیر گذار است، این ویژگی ها فعالیت، شانس، تعادل و مقاومت هستند، شما در هنگام خرید باید به این نکات توجه داشته باشید.  هر SNEAK دارای پنج کیفیت مختلف است، Common، Uncommon، Rare، epic و legendary. هر کدام از این کفش های ورزشی تا سطح خاصی قابلیت ارتقا دارند و ویژگی های مختلفی را در بر میگیرند که باید در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید. پس از پیدا کردن SNEAK مورد نظر، روی آن کلیک کرده و خریداری کنید، برای پرداخت همانطور که در بالا اشاره کردیم از FITFI های درون کیف استفاده خواهد شد.

 

آموزش برنامه Step app

زمانی که SNEAK خود را خریداری کردید باید صبر کنید تا انرژی شما پر شود، کفش ورزشی شما پس از خریدن دارای هیچ انرژی ای نمیباشد و پس از ۲۳ ساعت انرژی شما پر خواهد شد. زمانی که انرژی پر باشد شما بیشتر از زمانی که انرزی نصفه دارید میتوانید فعالیت داشته باشید و بدوید.

قبل از شروع برنامه مطمن شوید که موقعیت مکانی شما روشن است، هنگامی که انرژی شما به اندازه کافی رسید زمانی است که فعالیت را باید شروع کنید، قبل از شروع حرکت به قسمت SNEAK که تازه خریداری کرده اید بروید و روی EQUIP کلیک کنید، پس از آن با زدن بر روی RUN میتوانید فعالیت خود را شروع کنید و به کسب درآمد بپردازید.

همانطور که قبل از خرید به میزان سرعت های انواع SNEAK ها اشاره کردیم، باید در نظر داشته باشید که در هنگام فعالیت بین بازه سرعت SNEAK خود حرکت کنید. سرعت شما روی صفحه نمایش داده خواهد شد، اگر رنگ آن قسمت سبز باشد یعنی شما دارای سرعت مورد نظر هستید اما اگر رنگ آن قسمت قرمز باشد یعنی شما با سرعت کمتری در حال حرکت هستید و کسب درآمد نمیکنید. زمانی که خواستید به فعالیت خود پایان دهید بر روی قسمت STOP کلیک کنید و فعالیت خود را خاتمه دهید.

استپ اپ 6

 

کسب درآمد از برنامه Step app

پس از پایان فعالیت، شما اولین توکن های KCAL خود را به دست آورده اید، امکان دارد پس از هر فعالیت به غیر از توکن های KCAL، به شما لوت باکس داده شود که شامل جوایز و انواع آیتم های با ارزش باشد، توکن های KCAL کاربرد های مختلفی در این برنامه دارند، میتوانید از این توکن ها برای تعمیر و ترمیم کفش ورزشی خود استفاده کنید یا SNEAK خود را ارتقا دهید.

همچنین برای MINT کردن SNEAK جدید نیاز است که این توکن را داشته باشید، توکن KCAL در بسیاری از صرافی های معتبر از جمله Huobi، OKX، Bybit، Gate.io و DigiFinex لیست شده است، شما میتوانید از این طریق این توکن ها را با ارز ها و استیبل کوین های دیگر معامله کنید.

 

خرید لوت باکس در برنامه Step app

COAL یک دارایی جدید درون برنامه ای است که فقط در Lootbox موجود است و از طریق باز کردن لوت باکس ها میتوانید ارز COAL هم به دست آورید. لوت باکس ها دارای دو نسخه محدود و نسخه فستیوال هستند، برای خرید لوت باکس ها میتوانید از انرژی، KCAL و COAL استفاده کنید.

استپ اپ 3

لوت باکس های نسخه محدود را در حال حاضر میتوانید با ۱۴۹۹ واحد از ارز KCAL تهیه کنید ، در داخل این لوت باکس یک جعبه کفش است که درون آن یک کفش ورزشی Coach با ارزش وجود دارد، این کفش های ورزشی یکی از کمیاب‌ترین نسخه های بازار هستند و بسیار ارزشمند هستند، شما با داشتن این نوع کفش ورزشی با هر سرعتی که حرکت کنید میتوانید کسب درآمد کنید زیرا بیشتری بازه سرعتی یعنی از ۱ تا ۲۰ کیلومتر سرعت برای این کفش ورزشی قابل قبول است و بیشتری درآمد را میتوانید با این کفش ورزشی داشته باشید.

لوت باکس های فستیوال را میتوانید با انرژی خرید کنید، این لوت باکس ها دارای انواع اقلام ارزشمند مانند Gem، انرژی و KCAL هستند، همچنین در برخی از این نوع لوت باکس ها کفش های ورزشی و ارز COAL نیز یافت میشود. زمانی که ارز COAL را در یک لوت باکس فستیوال پیدا کردید میتوانید از آن برای خرید یک لوت باکس فستیوال دیگر استفاده کنید. خرید لوت باکس فستیوال تعداد ۱۰ COAL دیگر برای شما هزینه خواهد داشت.

برای خرید نیاز است که به قسمت Marketplace بروید، پس از آن نسبت به لوت باکسی که خریداری میکنید میتوانید از انرژی، KCAL یا COAL استفاده کنید. با این امکانات گفته شده دامنه استفاده از انرژی و KCAL شما افزایش یافته است و میتوانید خرید های درون برنامه را راحت تر انجام دهید، یکی از مهمترین مسائل در مورد این خرید ها امکان به دست آوردن یکی از گرانترین SNEAK های بازار برای شما امکان‌پذیر خواهد بود، Uncommon Coach SNEAK از گرانترین نسخه ها است که در بازار قیمت بالا و قابل توجهی دارد.

همچنین پیشنهاد میشود از مقاله راه برو پول در بیار یا Move To Earn چیست؟ معرفی ۶ برنامه برتر بازدید نمائید.

 

Stats ReRoll در برنامه Step app

این قابلیت به کاربران امکان بهبود SNEAK را میدهد، در این قابلیت همه چیز به صورت تصادفی است، در هر بار رول کردن ممکن است همه یا قسمتی از Luck، Balance، Activity و Resistence تغییر کند. همه این موارد در روند درآمد و بازی شما تاثیر گذار هستند.

این ویژگی ها را میتوان با Re Roll کردن افزایش یا کاهش داد، اگر چه شما برای افزایش به این قسمت مراجعه میکنید اما همه چیز بر اساس شانس است و امکان کاهش یک یا دو مورد نیز وجود دارد، برای رول کردن باید سه نقطه در گوشه قسمت SNEAK را بزنید سپس بر روی Re Roll کلیک کنید. پس از آن مقدار ارز FITFI که برای انجام رول لازم است برای شما نمایش داده خواهد شد. هر بار که رول کنید هزینه آن بیشتر از دفعه قبل خواهد بود و اگر از رول خود رضایت ندارید میتوانید دوباره امتحان کنید.

استپ اپ 5

 

Leaderboard در برنامه Step app

در این قسمت کاربران میتوانند میزان فعالیت خود را با کاربران دیگر مقایسه کرده و به چالش بکشند، برای خود هدف تعیین کنند و برای ارتقا SNEAK خود بیشتر تلاش کنند. همچنین این قسمت باعث افزایش انگیزه در کاربران خواهد شد، Leaderboard یا جدول امتیازات قسمتی است که تا ۱۰۰ کاربر برتر در هر دسته را نشان میدهد. جدول امتیازات به سه دسته بندی Total time، Longest series و Total mint تقسیم میشود، همچنین امکان فیلتر کردن این دسته بندی برای مشاهده آمار های محلی و جهانی نیز وجود دارد.

Total time یا همان مجموع زمان برابر با کل مدت زمانی است که کاربر از زمان شروع اولین پیاده‌روی یا شروع فعالیت خود ثبت کرده است، Longest series یا طولانی ترین سری برای کاربرانی است که هر روز حرکت کرده اند و Total mint بر اساس تعداد Mint هایی است که انجام داده اید و rare بودن SNEAK که در اختبار شما میباشد. این تابلو و قسمت های مختلف آن به صورت مکرر به روز رسانی میشود و زمانی که بین ۱۰۰ بازیکن برتر باشید، در این لیست قابل مشاهده خواهد بود.

استپ اپ 4

 

Fitness Finance و برنامه Step app

Fitness Finance که مخفف آن FitFi است که میتوان آن را مجموعه ای از صنعت تناسب اندام دانست، صنعت تناسب اندام بیش از ۷۰ سال است که راه‌اندازی شده اما روند دیجیتالی شدن آن در وب ۳ را میتوان انقلابی در این زمینه دانست. برنامه های وب ۳ Fitness Finance را به عنوان پیشرفته‌ترین برنامه های کنونی فیتنس دانست که قابلیت های کسب درآمد و امکانات بیشتری در اختیار کاربران خود قرار میدهد.

شما در هر قسمت از این جهان میتوانید با اتصال به اینترنت به این امکانات دسترسی داشته باشید. Step app یک برنامه اجتماعی است که مردم میتوانند به آن بپوندند و آواتاری دریافت کنند که رشد افراد در زندگی واقعی را در متاورس تکرار میکند. همانطور که در دنیای واقعی، تناسب اندام به دست می آورید و به اهداف ورزشی خود میرسید، شرایط آواتار شما تغییر کرده و توسعه پیدا میکند.

استپ اپ

همانطور که اینترنت قابلیت های بیشماری را در اختیار جامعه قرار داد و انقلابی در عرصه بین المللی بود، متاورس نیز امکانات بیشماری در اختیار ما قرار خواهد داد و این امکانات در FitFi نیز قابل مشاهده خواهد بود. Step app یک برنامه FitFi است که به کاربران انگیزه بیشتری در زمینه ورزش میدهد و امکان کسب درآمد را فراهم میکند.

در FitFi قبلا برنامه هایی همانند Stepn و Genoteps تولید شده بود اما Step app را میتوان به عنوان اولین برنامه در پروتکل Step دانست که از مکان یابی، استخراج و مینت NFT و توکن های مختلف استفاده میکند تا برنامه غالب بر FitFi باشد و کاربردی تر از دیگر برنامه ها واقع شود. Step قصد دارد یک متاورس طراحی کند که در آن تاثیر گذاران تناسب اندام، ورزشکاران و کاربران این حوزه در کنار هم حضور پیدا کنند و در عین ورزش کردن، بتوانند از این طریق به کسب درآمد بپردازند.

اگر به پروژه های M2E علاقمند هستید پیشنهاد میشود از مقاله استپن چیست؟ با STEPN راه برو و پول دربیار بازدید نمائید.

 

ارز FitFi

ارز دیجیتال Step App که نماد اختصاری آن در بازار ارز های دیجیتال FITFI میباشد، این توکن بر بستر آولانچ راه اندازی شده است. تعداد کل واحد های قابل عرضه برای این ارز دیجیتال برابر با ۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد میباشد که در حال حاضر تعداد ۱,۳۱۶,۴۷۷,۰۲۴ واحد آن در زمان نوشتن این مقاله در حال گردش میباشد. بالاترین قیمت این ارز دیجیتال در طول تاریخ آن (ATH) برابر با ۰.۷۳$ میباشد، همچنین پایین ترین قیمت در طول تاریخ این ارز دیجیتال (ATL) برابر با ۰.۰۲۱۴$ است.

این ارز دیجیتال به همراه ارز های KCAL و COAL کاربرد های بسیاری در برنامه Step app دارند و میتوانید از طریق آنها تراکنش های مربوط به بازی را انجام دهید.

 

جمع بندی

برنامه Step app یک برنامه کسب درآمد به روش Move to Earn است که میتوانید از طریق انجام فعالیت های ورزشی به کسب درآمد بپردازید و این مسئله باعث انگیزه بیشتر برای شما خواهد شد. ارز های FITFI، KCAL و COAL ارزهایی هستند که میتوانید از طریق آنها تراکنش های مربوط به بازی را انجام دهید و خرید های خود در بازار درون بازی را انجام دهید.

همانند بازی Stepn، برای شروع به کسب درآمد در این بازی شما باید یک کفش ورزشی یا SNEAK تهیه کنید و SNEAK که خریداری میکنید باید نسبت به نوع فعالیت شما باشد تا بهتر بتوانید به کسب درآمد بپردازید. در بالا به بررسی برنامه Stepp app و موارد مربوط به آن پرداختیم، امیدواریم با مقاله بالا، ابهامات و سوالاتی که در این زمینه برای شما ایجاد شده بود برطرف شده باشد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا