از همه چیز به جز بیت کوین و اتریوم دوری کنید

بلفورت گفت بیت کوین و اتریوم تنها دارایی‌های کریپتویی هستند که سرمایه‌گذاران باید در حال حاضر با آنها سر و کار داشته باشند. او به مردم هشدار داد که به دلیل نوسانات و خطرات موجود در این زمینه، فقط مقدار کمی از کل سبد خود را در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند.

 

بیت کوین را نادیده نگیرید

جردن بلفورت، دلال بدنام سهام که داستانش الهام بخش فیلم گرگ وال استریت مارتین اسکورسیزی بود، فکر می‌کند تنها دو ارز دیجیتالی که سرمایه‌گذاران باید با آنها در حال حاضر معامله کنند بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) هستند.

 

بلفورت ویدیویی به نام به‌روزرسانی فعلی رمزارز من (My Current Crypto Update) را بارگذاری کرد تا نظر خود را در مورد موضوعات داغی مانند شکست FTX و اینکه آیا اکنون زمان مناسبی برای پرش به اکوسیستم است، ارائه دهد.

 

او ادعا کرد که صرافی یک کلاهبرداری بوده و هیچ چیز نمی‌تواند از کاربران در برابر فاجعه محافظت کند.

 

با وجود سقوط FTX، گرگ وال استریت فکر نمی‌کند مردم باید بیت کوین و اتر را نادیده بگیرند. به گفته وی، دو ارز دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار تنها ارزهایی هستند که سرمایه‌گذاران باید در طول بازار نزولی در حال انجام با آنها معامله کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا