اخبار بلاکچیناخبار NFTاخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

همکاری Starbucks با Polygon

در ۱۲ سپتامبر، قهوه فروشی زنجیره‌ای چندملیتی، Starbucks، اعلام کرد که این شرکت با پروژه بلاکچین Polygon همکاری کرده و از فناوری Web3 این شرکت به نام Starbucks Odyssey رونمایی کرده است. پلتفرم وب۳ Starbucks Odyssey به اعضا و کارمندان آمریکایی این شرکت فرصتی برای کسب توکن‌های غیرمثلی (NFT) می‌دهد.

 

شرکت کافی‌هاوس پلتفرم Web3 Starbucks Odyssey را معرفی کرد

استارباکس با رونمایی از یک برنامه جدید Web3 که توسط Polygon طراحی شده است، خود را وارد فناوری بلاکچین، وب۳ و NFT کرده است. در صفحه خبری این شرکت آمده استتجربه جدید Starbucks Odyssey به اعضا امکان کسب و خرید تمبرهای کلکسیونی دیجیتال (NFT) را ارائه می‌دهد که قفل دسترسی به تجربه‌های جدید و همهجانبه Starbucks را باز می‌کند.

 

استارباکس به عنوان یکی از اولین شرکت‌هایی که NFTها را با یک برنامه وفاداری پیشرو در صنعت ادغام کرد، یک جامعه Web3 قابل دسترسی ایجاد خواهد کرد که راه‌های جدیدی را برای تعامل با اعضا و کارمندان امکان‌پذیر می‌کند.

 

Polygon همچنین این همکاری را در توییتر و در یک پست وبلاگی به نام Starbucks Taps Polygon for It Starbucks Odyssey Experience تایید کرد. در اطلاعیه وبلاگ، Polygon بیان می کند:

این تجربه بی‌نظیر از برنامه وفاداری با کارمزدهای پایین و سرعت بالای تراکنش در شبکه Polygon PoS تامین می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا