NFTهای استارباکس بر بستر Polygon

NFTهای استارباکس به آزمایش کنندگان بتای ایالات متحده فرصتی برای یادگیری حقایق جالب در مورد قهوه و شرکت در فعالیت‌های مختلف ارائه می‌دهند.

 

طرح آزمایشی NFTهای استارباکس

قهوه‌خانه‌های زنجیره‌ای چندملیتی آمریکایی، استارباکس، برنامه وفاداری مبتنی بر بلاکچین خود را به نام Starbucks Odyssey برای اولین گروه از آزمایش‌کنندگان بتا در ایالات متحده راه‌اندازی کرد. این تلاش توسعه پروژه موجود این شرکت، جوایز استارباکس است و شامل NFTهایی با مضمون قهوه است که به تجربیات دنیای واقعی مربوط می‌شود.

 

این نهاد در اوایل سال جاری با معرفی برنامه Starbucks Odyssey قصد خود را برای ورود به شبکه NFT و Web3 نشان داد. این ابتکار که اکنون فعال است، به مشتریان این فرصت را می‌دهد تا در فعالیت‌هایی به نام Journeys شرکت کنند که به اعضا امکان می‌دهد NFT کسب کنند. Starbucks Odyssey مبتنی بر Polygon است و در حال حاضر فقط برای آزمایش کنندگان بتا ایالات متحده در دسترس است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا