هشدار استنلی دراکن میلر درباره اقتصاد ایالات متحده

استنلی دراکن میلر، مدیر صندوق تامینی میلیاردر، پیش‌بینی بدی برای اقتصاد ایالات متحده دارد. رکود در راه است و احتمالاً در ژوئن امسال رخ خواهد داد. پیش‌بینی Druckenmiller در حالی است که هزینه‌های مصرف‌کننده آمریکایی همچنان پایین است و عمدتاً ناشی از استفاده از کارت اعتباری است. دراکن میلر، یک غول سرمایه‌گذاری باتجربه، هشدار می‌دهد که نادیده گرفتن احتمال وقوع یک سناریوی واقعاً بد احمقانه است.

 

دراکن میلر از کاهش مخارج مصرف‌کننده و آشفتگی صنعت بانکداری به عنوان شاخص‌های رکود یاد می‌کند

در کنفرانس سرمایه‌گذاری Sohn 2023 در سانفرانسیسکو، استنلی دراکن میلر زنگ خطر را در مورد اقتصاد ایالات متحده به صدا درآورد. در حالی که دیگران ممکن است به فرود نرم خوش‌بین باشند، مدیر باتجربه صندوق تامینی برای تاثیرگذاری آماده است و در عوض فرود سخت را پیش‌بینی می‌کند.

 

دراکن میلر که ۳۰ سال موفقیت در صنعت صندوق‌های تامینی را تجربه کرده است، کاهش شدید مخارج مصرف‌کننده و آشفتگی اخیر صنعت بانکداری را به عنوان عوامل کلیدی پشت پیش‌بینی خود ذکر کرد. هشدارهای دراکن میلر در مورد اقتصاد ایالات متحده توسط سایر چهره‌های قابل توجه در دنیای مالی منعکس شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا