متوسط

آموزش استیک کردن در کیف پول ترون لینک

آموزش استیک کردن در کیف پول Tronlink

کیف پول ترون لینک یک کیف پول غیر متمرکز می‌باشد که دارای امنیت مناسبی بوده و کیف پول رسمی ارز دیجیتال ترون است. این کیف پول توسط تیم ارز دیجیتال ترون نیز پیشنهاد می‌شود و طراحی ساده و کاربردی دارد. طراحی این کیف پول به گونه‌ای است که هر کاربری به راحتی می‌تواند از آن استفاده کند و به دلیل طراحی اختصاصی برای ارز ترون، این کیف پول کاملا متناسب با اکوسیستم این ارز می‌باشد و از ارز‌های دیجیتال دیگر از جمله اتریوم و BSC پشتیبانی نمی‌کند.

 

ساخت و نصب کیف پول ترون لینک

این کیف پول در انواع نسخه‌های اندروید، IOS و نسخه مروگر ارائه شده است که برای مرورگر‌ها پیشنهاد می‌شود از نسخه کروم استفاده شود. به دلیل وجود بد افزار‌ها برای ربودن دارایی شما در هنگام دانلود این نرم‌افزار حتما از سایت‌های اصلی و مرجع استفاده کنید. نسخه‌های ذکر شده این نرم‌افزار در سایت tronlink.org قابل دسترسی است. نکته قابل توجه این است که در نسخه اندروید نام این کیف پول Tronlink pro می‌باشد ولی در باقی نسخه‌ها نام این نرم‌افزار همان Tronlink است.

برای نصب و ساخت کیف پول ترون لینک می‌توانید از قسمت آموزش ساخت کیف پول ترون لینک وبسایت ما بازدید نمائید، پس از ساخت کیف پول و واریز ارز مورد نظر به آن در ادامه استیک کردن آن می‌پردازیم.

کیف پول Tronlink دارای قابلیت‌های استیک کردن ارز ترون، صرافی برای ارزهای دیجیتال و انواع خدمات جذاب می‌باشد، یکی از بهترین کاربرد‌های این کیف پول می‌توان به استیک کردن اشاره کرد. برای نصب و ساخت کیف پول ترون لینک می‌توانید از قسمت آموزش ساخت کیف پول ترون لینک وبسایت ما بازدید نمائید، پس از ساخت کیف پول و واریز ارز مورد نظر به آن در ادامه به آموزش قدم به قدم استیک کردن ارز ترون در این صرافی می‌پردازیم.

استیکینگ ترون لینک

 

آموزش قدم به قدم استیک کردن در کیف پول ترون لینک

برای فعالسازی کیف پول شما باید مقداری دارایی در آن داشته باشید و پس از موجود شدن دارایی‌ها در ادامه به آموزش استیک کردن در کیف پول ترون لینک می‌پردازیم.

۱-روی گزینه Stake نوار وسط ضربه بزنید و وارد آن قسمت شوید.

استیک ترون لینک1

 

۲-پس از آن وارد صفحه Resource Management خواهید شد روی قسمت مشخص شده‌ی Stake بزنید.

استیک ترون لینک2

 

۳-درصد مورد نظری از دارایی خود که میخواهید آن را استیک کنید انتخاب می‌کنید و پس از آن گزینه Next Step را می‌زنید.

استیک ترون لینک3

 

۴-پس از آن تیک مشخص شده را زده و بر روی گزینه Confirm می‌زنید.

استیک ترون لینک4

 

۵-با دیدن این صفحه بر روی گزینه Confirm بزنید.

استیک ترون لینک5

 

۶-پس از Confirm وارد این صفحه می‌شوید، در این قسمت به شما با توجه به مقدار ترون استیک شده مقدار ۱۴۳ واحد انرژی و ۵ واحد Tron Power تعلق گرفته که به طور کلی به عنوان سوخت مورد نیاز برای انجام استیک و یا فی از آن استفاده می‌شود.

استیک ترون لینک6

 

۷-پس از آن وارد صفحه اصلی کیف پول شده و بر روی گزینه Vote بزنید.

استیک ترون لینک7

 

۸-پس از آن صفحه‌ای که مشاهده می‌کنید برای شما باز می‌شود در قسمت بالا مشاهده می‌کنید که مقدار قابل دسترسی ترون پاور شما (Available TRON Power) را نشان می‌دهد و این یعنی شما این تعداد را می‌توانید استیک کنید، در لیست پائین ولیدیتور‌هایی که شما می‌توانید در آن استیک کنید و مقدار درصد سود تخمینی سالانه را نیز نشان می‌دهد که ما برای مثال بر روی BinanceStaking می‌زنیم و وارد آن می‌شویم.

استیک ترون لینک8

 

۹-پس از آن وارد صفحه زیر می‌شوید که با زدن گزینه Vote استیکینگ آغاز می‌شود، مقدار سود سالانه این ولیدیتور حدود ۳,۴۶ درصد می‌باشد که در توضیحات نیز ذکر شده است.

استیک ترون لینک9

 

۱۰-بعد از باز شدن این صفحه مقدار مورد نظر خود را مشخص کرده و بعد از آن گزینه Vote را می‌زنید.

استیک ترون لینک10

 

۱۱-با باز شدن این صفحه شما با زدن Confirm تائید عملیات را انجام می‌دهید.

استیک ترون لینک11

 

۱۲-پس از تائید صفحه زیر برای شما باز خواهد شد و عملیات به اتمام رسیده است و شما با زدن گزینه Done پروسه را به پایان خواهید رساند.

استیک ترون لینک12

 

۱۳-در صفحه زیر در ولیدیتور BinanceStaking تعداد ۵ Vote را داریم که به مرور زمان میتوان Reward های آن را از قسمت Claim Rewards که برای شما مشخص شده است آوری کرد.

استیک ترون لینک13

 

آموزش Unstake کردن در کیف پول ترون لینک

در بالا به آموزش قدم به قدم استیک کردن در کیف پول ترون لینک اشاره کردیم اما در این قسمت می‌خواهیم به نحوه خارج کردن از استیک اشاره کنیم. برای Unstake کردن ابتدا باید بر روی گزینه Staked که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید کلیک کنید.

Unstake در ترونلینک

 

پس از آن وارد صفحه زیر خواهید شد و در این قسمت باید بر روی گزینه Unstake کلیک کنید.

Unstake در ترونلینک 2

 

پس از کلیک با صفحه زیر مواجه می‌شوید، با زدن گزینه Unstake در پایین صفحه ارز‌های شما که استیک شده بودند از این حالت خارج خواهند شد و شما کنترل کامل بر روی ارز‌های دیجیتال خود خواهید داشت.

Unstake در ترونلینک 3

 

جمع‌بندی

استیک کردن یکی از بهترین راه‌ها برای سرمایه گذاری و کسب درآمد از ارز‌های دیجیتال می‌باشد که کیف پول ترون لینک نیز این مسئله را فراهم کرده است و شما می‌توانید با استیک کردن ارز ترون در آن سود‌های تخمینی که در ولیدیتور‌های آن ذکر شده است به دست بیاورید. مسئله قابل توجه این است که تمام درصد‌های ذکر شده در ولیدیتور‌ها به صورت تخمینی بوده و ثابت نمی‌باشد.

۴.۲/۵ - (۶ امتیاز)

علی کریمی

من عاشق تحقیق و کاوش در این دنیای بی پایان بودم و در مورد همه موضوعات تحقیق میکردم تا اینکه در سال 2019 با دنیای کریپتو آشنا شدم و به شدت به بلاکچین و دنیای ارز های دیجیتال علاقمند شدم. کریپتو هم عین انسان ها برام جذابه چون هر دو غیرقابل پیش بینی و بی انتها هستند، به همین دلیل به دنیای رمز ارزها به اندازه دنیای روانشناسی علاقمندم. باور من اینه زمانی که انسان ها قدرت کلمات رو درک کردند، متوجه شدند که گلوله ها به اندازه کلمات کشنده نیستند.

‫۳ نظرها

  1. درود
    خسته نباشید
    ولی کلا ما ایرانی ها کار کامل بلد نیستیم بکنیم ،
    نحوه‌ی UnStake کردن نباید در ادامه این مطلب می‌بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا