اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

استیبل کوین‌ها برای تسویه حساب با کشورهای دوست

یک مقام ارشد دولتی از روسیه در زمینه استفاده بالقوه از استیبل کوین‌ها در پرداخت‌های بین‌المللی با کشورهای دوست همکاری می‌کند. این خبر پس از آن منتشر شد که مؤسسات کلیدی در مسکو توافق کردند که روسیه باید پرداخت‌های رمزنگاری فرامرزی را در مواجهه با تحریم‌ها قانونی کند.

 

روسیه به دنبال ایجاد پلتفرم‌های استیبل کوین برای تسهیل تجارت با شرکا است

Alexey Moiseev معاون وزیر دارایی به نقل از خبرگزاری تاس فاش کرد که دولت روسیه اکنون با چندین کشور دوست برای ایجاد پلتفرم‌های تسویه حساب‌های بین‌المللی در استیبل کوین‌ها کار می‌کند.

 

 

Moiseev گفت:

ما در حال حاضر با تعدادی از کشورها برای ایجاد پلتفرم‌های دوجانبه کار می‌کنیم تا از دلار و یورو استفاده نکنیم.

 

این مقام بلندپایه دولتی همچنین توضیح داد که استیبل کوین‌ها را می‌توان به ابزاری که عموماً شناخته شده است، مثلاً طلا، که ارزش آن برای همه شرکت‌کنندگان مشخص و قابل مشاهده است، متصل کرد.

 

اظهارات Moiseev در روز سه‌شنبه به دنبال گزارش‌های دیگر رسانه‌های روسی بود که نشان می‌داد دپارتمان او و بانک مرکزی به اتفاق نظر رسیده‌اند که برای روسیه در شرایط کنونی بدون وجود تسویه‌حساب‌های فرامرزی در ارزهای دیجیتال، صادرات و واردات غیرممکن است.

 

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا