اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار دیفای (DEFI)

از بین رفتن برابری یک به یک USDN با دلار

تقریباً ۱۴ روز پیش، استیبل‌کوین نوترینو (USDN) به بالاترین سطح ۰.۹۹۴ دلار در هر واحد رسید و از آن زمان تاکنون، USDN نتوانسته است از محدوده ۰.۹۷ دلار در هر واحد بالاتر برود. دارایی وابسته به دلار با پروتکل بلاکچین Waves مرتبط است و اخیراً پروتکل نوترینو تصمیم گرفته است تا ارزی به نام SURF را به سبد ذخیره USDN اضافه کند تا مکانیک افزایش سرمایه مجدد ذخایر USDN را بهبود بخشد.

 

استیبل کوین شبکه Waves متزلزل می‌شود

یک استیبل کوین دیگر برابری خود را با دلار آمریکا از دست می‌دهد، زیرا USDN در ۵ سپتامبر ۲۰۲۲ به پایین‌ترین سطح ۰.۹۴ دلار در هر واحد رسید. آمار Coingecko.com نشان می‌دهد که استیبل‌کوین نوترینو در روز قبل حتی کمتر شده است و به ۰.۹۱۸ دلار به ازای هر واحد سقوط کرده است. معیارهای ۳۰ روزه نشان می دهد USDN در ۲۶ اوت به ۰.۹۰۵ دلار کاهش یافته است. این اولین بار نیست که USDN برابری ۱ به ۱ خود با دلار را از دست می‌دهد. استیبل‌کوین نوترینو قبل از ۲۶ اوت، از اول سال تا به امروز، سه افت قابل توجه دیگر به زیر ۱ دلار داشته است.

 

درباره بلاکچین ویوز بیشتر بدانید.

 

قبل از ۲۶ اوت، در ۱۴ ژوئیه، قیمت USDN به ۰.۹۳۸ دلار به ازای هر توکن و در ۱۱ می، USDN به ۰.۸۲۴ دلار برای هر توکن کاهش یافت. در ۴ آپریل، استیبل‌کوین نوترینو حتی به عددی کمتر از ضرر ثبت شده در ۱۱ می کاهش یافت، زیرا USDN در آن روز به ۰.۷۸۷ دلار در هر واحد کاهش یافت. در زمان‌های اخیر، پروتکل نوترینو توکنی به نام SURF را به سبد ذخایر USDN اضافه کرد. در حال حاضر چهار توکن مختلف برای ذخایر USDN وجود دار و SURF به USDN، NSBT و WAVES می‌پیوندد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا