اقتصاد استیبل کوین به کاهش ادامه می‌دهد

کمی بیش از دو ماه یا تقریباً ۸۳ روز پیش، استیبل کوین USDC ارزش بازاری در حدود ۵۵.۵۲ میلیارد دلار داشت و از آن زمان، ارزش بازاری در حدود ۱۲ درصد از دست داده است. در بیشتر سال ۲۰۲۲، دومین استیبل کوین بزرگ از نظر ارزش بازار، USDC، بالاتر از مرز ۵۰ میلیارد دلار بوده است، اما این هفته ارزش بازار دارایی کریپتو حدود ۴۸.۸۲ میلیارد دلار است.

 

به دنبال کاهش ارزش بازار استیبل کوین تتر، ارزش بازار USDC میزان ۱۲ درصد کاهش می‌یابد

در اواسط ژوئن، در مورد بزرگترین استیبل کوین، USDT، گزارش دادیم، زیرا USDT شاهد کاهش بیش از ۱۲ میلیارد دلار از ارزش بازار در دو ماه بود و در همان زمان، ارزش بازار سکه USDC به میزان ۹ درصد افزایش یافت.

 

با این حال، ارزش بازار USDC در ۸۳ روز گذشته بسیار کاهش یافته است، زیرا از ۷ ژوئیه ۲۰۲۲ به میزان ۶.۷ میلیارد دلار کاهش یافته است. در زمان نگارش این مطلب در بعد از ظهر چهارشنبه، ارزش بازار USDC 48.80 میلیارد دلار بود و در ۷ ژوئیه، بسیار بالاتر بود و تقریباً ۵۵.۵۲ میلیارد دلار بود.

 

درباره USDC بیشتر بدانید.

 

ارزش بازار USDC امروز زیر منطقه ۵۰ میلیارد دلاری است، اما در بیشتر سال ۲۰۲۲، ارزش بازار استیبل کوین بالاتر از آن منطقه باقی مانده بود. در ۱ فوریه ۲۰۲۲، USDC از نظر ارزش بازار به ۵۰ میلیارد دلار رسید و تا ۱۷ آپریل بالاتر از آن منطقه باقی ماند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا