Square Enix در حال بررسی توسعه بازی بلاکچین است

Square Enix، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بازی‌سازی مستقر در ژاپن، با Oasys، یک پروژه بلاکچین مبتنی بر وب۳، همکاری مشترکی را امضا کرده است. به عنوان بخشی از این مشارکت، Square Enix بخشی از ۲۱ تاییدکننده اول شبکه Oasys خواهد بود و احتمالات جدیدی را در مورد توسعه بازی‌های بلاکچین با استفاده از این فناوری غیرمتمرکز، از جمله مشارکت‌های تولید شده توسط کاربر، بررسی خواهد کرد.

 

Square Enix برای اعتبارسنجی بلاکچین Oasys

Square Enix یکی از معدود شرکت‌های بازی AAA در ژاپن بوده است که به دنبال استفاده از عناصر بلاکچین به عنوان بخشی از مدل تجاری خود است. این شرکت اخیراً اعلام کرد که بخشی از مجموعه اعتبارسنجی اولیه Oasys، یک بلاکچین مبتنی بر بازی است که به عنوان تجربه‌ای با سرعت بالا و هزینه گس صفر برای کاربران تبلیغ می‌شود.

 

غول بازی ژاپنی از بلاکچین Oasys به عنوان ابزاری برای توسعه بازی‌های بلاکچین جدید و گنجاندن محتوای تولید شده توسط کاربر در دنیای مجازی استفاده خواهد کرد. Yosuke Saito، مدیر بخش سرگرمی بلاکچین اسکوئر انیکس، درباره این همکاری جدید اظهار داشت:

اشتیاق مشترک ما برای بازی‌های وب۳ باعث می‌شود که این یک همکاری هیجان‌انگیز برای ما باشد و ما مشتاقانه منتظر به دست آوردن اطلاعاتی هستیم که می‌تواند باعث ایجاد تجربه‌های جدید گیم‌پلی برای گیمرها در سراسر جهان شود.

 

این سازمان در این تلاش تنها نیست، زیرا سایر شرکت‌های بازی نیز با Oasys شراکت ایجاد کرده اند تا اعتباردهندگان این شبکه باشند. شرکت‌های بازی‌های سنتی و بلاکچینی مانند Bandai Namco ،Sega ،Ubisoft ،Netmarble ،Wemade ،Com2us و Yield Guild Games نیز جزو این ۲۱ اعتبارسنج اول هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا