بازی Splinterlands + کسب درآمد از بازی اسپلینترلندز

بازی Splinterlands

بازی اسپلینترلندز، یک بازی کارتی دیجیتال و کلکسیونی است که بر اساس فناوری بلاکچین ساخته شده است. از نظر مفهومی بازی Splinterlands، شبیه به بازی‌هایی مانند Magic the Gathering و Hearthstone است که در آن شما مجموعه‌ای از کارت ها را بوجود که همگی دارای آمار و توانایی های مختلف هستند و از آن‌ها برای مبارزه با بازیکنان دیگر در مسابقات مبتنی بر مهارت استفاده می‌کنید.

با استفاده از فناوری بلاکچین، بازیکنان میتوانند دارایی های دیجیتال خود را آزادانه بخرند، بفروشند و معامله کنند، درست مثل اینکه کارت های فیزیکی هستند و همه تراکنش ها به صورت عمومی و بدون تغییر ثبت می شوند. این بازی برای رایانه های شخصی، اندروید و iOS در دسترس است. برای ثبت نام و انجام بازی هم میتوانید به سایت رسمی Splinterlands مراجعه فرمایید.

برای دیدن لیست برترین بازیهای NFT در سال ۲۰۲۲ این مقاله را مطالعه کنید.

 

آیا بازی اسپلینترلندز رایگان است؟

بله، می توان در ابتدا به صورت رایگان بازی کرد. این برای بازیکنان جدیدی که می خواهند خود را با بازی آشنا کنند و چند نبرد را انجام دهند، کلیدی است. با این حال، اگر می‌خواهید قفل ماموریت های روزانه، جوایز فصلی، باز کردن کارت ها، خرید و فروش در بازار و توانایی کسب ارز DEC را باز کنید، برای خرید کتابچه راهنمای احضارکنندگان (بتل پس)، سرمایه اولیه ۱۰ دلاری لازم است.

چرا باید Splinterlands بازی کنیم

 

چرا باید Splinterlands را بازی کنیم؟

درجه سختی: بازی آسان است، اما تسلط بر آن چالش برانگیز است. تعداد زیادی انشعابات، کارت‌ها، مجموعه قوانین و کلاه مانا وجود دارد که همگی روی استراتژی نبرد قبل از بازی شما تأثیر می‌گذارند. بازی شما را سرپا نگه می دارد و شما به طور مداوم باید رویکرد خود را با نبرد بعدی تطبیق دهید.

اتفاقات جذاب بصری: در هر بازی Splinterlands، اتفاقات زیادی روی صفحه می افتد، بنابراین خواندن آن ضروری است. تمام کارت ها با سبک فانتزی بازی مطابقت دارند. هر کارت به ما چیزی در مورد هیولاها و احضارکنندگان و شخصیت آنها می گوید. طراحی بصری و هنری عالی است.

نبردهای سریع: هر نبرد Splinterlands کمتر از ۱ دقیقه طول می کشد. این چند هدف را دنبال می کند: شما زمانی برای ناامید شدن ندارید، ضررها کوتاه مدت هستند، و نبردهای کوتاه به این معنی است که اگر شما یک نقطه ضعف هستید، مدت زیادی طول نمی کشد و به شما امکان میدهد به عقب برگردید. تخته رسم برای اصلاح استراتژی خود

کارت های سرگرم کننده و متنوع: تعداد زیادی احضار کننده و هیولا وجود دارند. کارت های Melee میتوانند تانک‌های پر قدرت باشند که در جلوی نبرد قرار میگیرند. کارت‌های Range میتوانند آسیبی وارد کنند یا متخصص در جلوگیری از آسیب باشند. کارت‌های جادویی همه‌کاره هستند زیرا می‌توانند التیام، ضربه‌زدایی یا آسیب‌دیدگی ایجاد کنند، که می‌تواند به تیم برتری دهد.

جامعه آنلاین فعال: انجمن رسمی Discord جزئیات بازی، اخبار، توسعه دهندگان و بنیانگذاران را که با جامعه ارتباط برقرار می کنند به نمایش میگذارد.

رقابت سالم: یکی از مزیت های اصلی بازی Splinterlands، انجام مبارزات در برابر بازیکنان دیگر و یادگیری از این نبردها برای بهبود و اصلاح استراتژی خود است. این، همراه با فصل های ۲ هفته ای، همیشه چیزی برای تلاش برای بهتر شدن و صعود به رتبه ها وجود دارد.

کارتهای بازی به عنوان یک سرمایه گذاری: کارت های بازی Splinterlands دارای ارزش هستند و می توانند در خانه حراج معامله، خرید و فروش شوند. دک (کارتهای شما) ارزش کلی دارد و برای برخی از بازیکنان، این میتواند برای انجام بازی بسیار جذاب و پرسود باشد. همچنین انواع مختلفی از کارت ها وجود دارد که قیمت بالاتری دارند و برخی از این کارت ها قیمت بالایی را در بازار جذب می کنند.

 

آموزش بازی Splinterlands

در این بخش آموزش کامل بازی Splinterlands به صورت کامل و بسیار ساده برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

 • splinters (عناصر Splinterlands)

ایم بازی دارای شش عنصر مختلف است که به آنها splinter نیز می گویند. همانطور که در عکس بالا میبینید شش عنصر Splinterlands آتش، آب، زمین، زندگی، مرگ و اژدها هستند. هر کارت Splinterlands متعلق به یک splinter جداگانه است.

وقتی وارد نبرد می شوید، فقط می توانید از یک اسپلینتر استفاده کنید، یعنی کارت‌ها در آن نبرد باید، یا همه کارت های آتش، همه کارت های آب، همه کارت های زمین، همه کارت های زندگی، همه کارت های مرگ یا همه کارت های اژدها باشند. شما نمی توانید کارت های آتش و آب را در یک تیم ببینید. با این حال، اگر از Dragon Summoner استفاده می کنید، می توانید از کارت های Dragon و همچنین splinter که برای نبرد انتخاب کرده اید استفاده کنید.

splinters (عناصر Splinterlands)

 • انواع کارت بازی Splinterlands

بازی Splinterlands دو نوع کارت را ارائه می دهد که عبارتند از: احضار کننده Summoner و هیولا Monster. هر بار که در یک نبرد رتبه بندی شده می جنگید، کارت های خود را انتخاب می کنید که بخشی از عرشه شما را تشکیل می دهد.

عرشه شما از یک Summoner و حداکثر ۶ هیولا تشکیل شده است. کارت احضار دارای توانایی هایی است که بر کارت های Monster تأثیر می گذارد و همچنین دارای قدرت هایی است که بر کل تیم هیولا تأثیر می گذارد. کارت احضار سالم می تواند سلامت هیولاها را افزایش دهد و با هیولاها مبارزه کند.

Summoner شما فقط روی بازی این تاثیر را دارد، بنابراین شما Summoner خود را در نبرد نخواهید دید. به عنوان مثال، Tyrus Paladium، Life splinter Summoner می تواند تمام هیولاهای دوستانه زره +۱ (که در زیر مشخص شده است) را در نبرد فراهم کند.

هیولاهای دوستانه زره +1

 

اصول اولیه کارتهای بازی Splinterlands

 • هزینه مانا (Mana Cost)

کارت های Monster و Summoner برای استفاده در یک نبرد هزینه مانا دارند. هر نبردی که در بازی Splinterlands بازی می کنید هزینه مانا تصادفی خواهد داشت و این بر نحوه ایجاد تیم شما تأثیر می گذارد.

هزینه مانا (Mana Cost)

اشکال مختلف حمله

مقادیر آمار بیانگر قدرت فیزیکی، سرعت، سرسختی و سلامت شخصیت است. قدرت فیزیکی نشان میدهد که هیولای شما در هر نوبت به هیولای دشمن چقدر آسیب می رساند.

۳ نوع اصلی حملات وجود دارد: Melee، Ranged و Magic. حملات از نزدیک یا Melee از موقعیت اول در میدان نبرد هستند. حمله هیولاها از راه دور یا Ranged از ردیف عقب میدان نبرد.

جادو یا Magic نشان دهنده بهترین حمله ممکن است زیرا آنها می توانند از هر موقعیتی حمله کنند. حملات جادویی زره ​​هیولا های دشمن را نادیده میگیرند و مستقیماً به سلامت هیولا دشمن حمله می کنند. قوانینی وجود دارد که بر نبرد تأثیر می گذارد در ادامه در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد.

 • سرعت

آمار سرعت ترتیب حمله هیولاها را تعیین می کند. برخی از توانایی ها (سرعت) ضربه زدن به هیولاها را سخت تر میکند.

 • زره و سلامت

هیولاها تا زمانی که زره خود را از دست ندهند نمی توانند سلامتی خود را از دست بدهند. اگر یک هیولا ۴ سلامت و ۲ زره داشته باشد و با حمله ۴ دمیج مورد اصابت قرار گیرد و فقط زره هیولا را از بین می برد. سلامت هیولا در زیر سپر قابل مشاهده است. هر چه هیولا سلامت بیشتری داشته باشد، مدت بیشتری می تواند در نبرد بماند.

 • درجه کمیابی کارت ها

کمیاب بودن کارت با نمادی در وسط نمایش داده می شود. ۴ کارت نادر مختلف در Splinterlands وجود دارد: معمولی Common (خاکستری)، کمیاب Rare (آبی)، حماسی Epic (بنفش) و افسانه ای Legendary (طلا).

درجه کمیابی کارت ها

 • تجربه

آمار تجربه نشان دهنده سطح تجربه کارت است. با ترکیب کارت های تکراری Monster یا Summoner کارت ها را ارتقا می دهید. با ارتقا دادن کارت خود میتوانید توانایی های مختلف را باز کنید و سلامت / آسیب / زره بیشتری به دست‌آورد. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید Tyrus Paladium را به سطح ۳ آپگرید کنید ، باید ۵ کارت سطح ۱ را ترکیب کنید.

تجربه

 • توانایی ها

اکثر هیولاها توانایی های متفاوتی خواهند داشت. توانایی ها در پایین هر کارت ذکر شده است. می‌توانید موس خود را روی توانایی‌ها نگه دارید تا نام هر توانایی را در کارت Monster یا Summoners خود ببینید. به صفحه گیم پلی Splinterlands بروید تا یک مرور کلی از تمام توانایی های مختلف موجود در بازی داشته باشید: https://splinterlands.com/?p=gameplay

 

اولین نبرد

اکنون باید برای اولین نبرد خود آماده باشید. به صفحه نبرد بروید و روی دکمه “RANKED” کلیک کنید. بازی اکنون نبردی را برای شما جستجو می کند تا در آن رقابت کنید. هنگامی که نبردی مناسب برای شما پیدا شد، با پاپ آپ زیر روبرو خواهید شد:

اولین نبرد

سه نکته کلیدی که باید به آنها توجه داشت، سقف مانا، اسپلینتر های قابل بازی و مجموعه قوانین است. سقف مانا تعیین می کند که کدام هیولاها را می توان وارد نبرد کرد. اسپلینترهای قابل بازی، عناصر هستند که ما مجاز به استفاده از آنها در نبرد هستیم.

در این نبرد، عنصر مرگ برای استفاده در دسترس نیست. در نهایت، قوانین خاصی برای نبرد معرفی شده اند، به عنوان مثال. مجموعه قوانین Even Stevens فقط اجازه می دهد تا هیولاهایی با مانای کم حتی بتوانند در جنگ استفاده شوند. در اینجا برای ایجاد یک تیم، روی “Make Team” کلیک کنید. موارد کلی که هنگام تصمیم گیری برای تشکیل تیم باید به آنها اهمیت داد:

 • انتخاب یک احضار کننده و تشکیل تیم به سبک بازی شما بستگی دارد، یعنی می خواهید روی آسیب حمله Melee تمرکز کنید یا از حمله Range استفاده کنید
 • شما باید مجموعه قوانین و مانا را در نظر بگیرید، به عنوان مثال. اگر سقف مانا ۱۳ باشد، فقط می‌توانید یک Summoner و Monsters را با هزینه مانا تا ۱۳ انتخاب کنید.
 • درک کنید که هیولاها چگونه در میدان جنگ صف آرایی خواهند کرد. به عنوان مثال، اگر یک کاراکتر برد ۲ داشته باشید و هیولای تانک شما در موقعیت ۱ بمیرد، همه هیولاها به یک موقعیت بالا می روند و این بدان معناست که اکنون هیولای برد شما نمی تواند حمله کند.

اولین نبرد

هنگامی که از انتخاب تیم خود راضی بودید، روی “BATTLE” کلیک کنید و ببینید اولین نبرد شما چگونه انجام می شود. هنگامی که صفحه نبرد و همه هیولاها و احضارکنندگان موقعیت خود را به دست گرفتند، روی “RUMBLE!” کلیک کنید.

نبرد در بازی Splinterlands بسیار سریع است و نبردها معمولاً یک دقیقه طول می کشند. ضروری است که نبردهای خود را تماشا کنید تا بتوانید تجزیه و تحلیل کنید که آیا استراتژی، انتخاب هیولا و احضار شما کارآمد بوده است یا خیر. نبرد به صبر و آزمایش زیادی نیاز دارد تا یک استراتژی برنده را بسازید.

 

ارز دیجیتال DEC و پاداش ها

اگر در نبرد برنده شوید، DEC بدست میاورید و امتیاز شما افزایش می یابد. Dark Energy Crystal کریستال انرژی تاریک (DEC) ارز Splinterlands است، که می توانید در حین مبارزه به دست آورید.

DEC به شما امکان می دهد کارت های هیولایی جدید بخرید یا کارت های موجود را ارتقا دهید. رتبه بندی بر لیگی که در آن رقابت می کنید تأثیر می گذارد. همه بازیکنان جدید در لیگ برنز شروع می کنند، اما با شروع بهتر شدن و پیروزی در جنگ ها، در لیگ ها پیشرفت خواهید کرد. هر چه لیگ بالاتر باشد، جوایز پایان فصل بهتری دریافت خواهید کرد.

ارز دیجیتال DEC و پاداش ها

 

نرخ جذب انرژی (ECR)

هر بازیکن دارای Energy Capture Rate نرخ جذب انرژی (ECR) است که می توانید آن را در گوشه سمت راست بالای بازی در نزدیکی صفحه نمایه پیدا کنید. اکثراً، وقتی می گیرید درصدتان به طور جزئی پایین می‌آید، با مبارزه بعدی، DEC کمتری به دست می‌آورید. نرخ ECR به تدریج در طول روز بهبود می یابد.

نرخ جذب انرژی (ECR)

 

گام بعدی

حیاتی ترین گام های بعدی تمرکز بر تکمیل ماموریت های روزانه است (با فرض اینکه بسته احضار کننده را خریداری کرده اید تا قفل آن را باز کنید). هر روز، یک ماموریت روزانه جدید به همه بازیکنان ارائه می شود.

مثلا برنده ۵ نبرد با شکاف آتش. بسته به اینکه در کدام لیگ هستید، تکمیل ماموریت های روزانه، تعداد مشخصی صندوق پاداش به شما میدهد. جوایز از DEC، معجون، بسته و کارت متفاوت است.

 

توکن Splintershards یا SPS

Splintershards (SPS) یک توکن حاکمیتی ارز دیجیتال است که به عنوان ارز اصلی در بازی Splinterlands کار می کند. اهداف اصلی SPS شامل توانایی تصمیم گیری و کنترل بر ذینفعان، صاحبان دارایی و پایه بازیکن است. در مجموع ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن SPS وجود دارد.

هدف اولیه Splintershards (SPS): فعالیت های حاکمیت درون بازی به عنوان هدف اصلی توکن های Splintershards (SPS) عمل می کند. دارندگان توکن SPS می توانند در مورد تغییرات فعلی یا آتی بازی Splinterlands رای دهند.

 

کسب درآمد در Splinterlands

برای کسب درآمد در Splinterlands، ابتدا باید Spellbook را خریداری کنید. Spellbook به شما امکان دسترسی به DEC، کارت‌ها، آیتم‌ها و بسته‌ها، تکمیل ماموریت‌های روزانه برای جوایز و بازی در مسابقات برای بردن جوایز را می‌دهد. این بازی دارای نسخه Free-to-Play است اما در آن نسخه نمی توانید وارد بازی شوید تا برنده شوید. برای برنده شدن باید کمی سرمایه گذاری کنید.

Spellbook حدود ۱۰ دلار قیمت دارد و می توان آن را با پول واقعی از طریق PayPal یا با ارزهای دیجیتال خریداری کرد. در اپلیکیشن iOS، می‌توانید Spellbook را با Apple Pay نیز کسب کنید. وقتی کتاب طلسم خود را تهیه کردید، چند کارت شروع برای بازی دریافت خواهید کرد و می توانید بلافاصله بازی را برای برنده شدن شروع کنید!

 

مسابقات رتبه بندی شده را بازی کنید

ساده ترین راه برای شروع، انجام بازی های رتبه بندی شده است. هر بار که رتبه ای کسب می کنید، بر اساس رتبه، لیگ، نرخ درآمد،DEC، کارت یا پیشنهاد عضویت در انجمن را کسب می کنید.

وقتی تازه شروع به کار می کنید، جوایز بسیار اندک خواهند بود، اما با برنده شدن بازی های بیشتر، پاداش های DEC افزایش می یابد. همانطور که مسابقات رتبه بندی شده را انجام می دهید و در رتبه بندی بالا می روید، طبیعتاً DEC بیشتری کسب خواهید کرد.

مسابقات رتبه بندی شده

برای برنده شدن، باید سرمایه گذاری کنید

روی کارت‌های بهتر سرمایه‌گذاری کنید تا با اجاره یا خرید هر کارت، نرخ برد، رتبه و لیگ خود را افزایش دهید. اگر می خواهید با انجام بازی های رتبه بندی شده DEC بیشتری کسب کنید، بهتر است روی کارت‌های بهتر سرمایه‌گذاری کنید تا بتوانید به لیگ‌های بالا بروید و نرخ برد خود را برای افزایش رتبه خود به حداکثر برسانید.

نبردهای بیشتری را با کارت های بهتر برنده شوید و به جدول امتیازات صعود کنید! این احتمالاً ساده‌ترین قسمت برای درک است. هرچه کارت های شما بهتر باشد یا گزینه های بیشتری داشته باشید. بیشتر میتوانید در جنگ ها پیروز شوید و جوایز DEC را جمع‌آوری کنید.

برای به دست آوردن کارت های بهتر، میتوانید کارت هایی را از بازار بخرید، بسته هایی را بخرید و باز کنید تا کارت به دست آورید، کارت اجاره کنید یا حتی مستقیماً از بازیکنان مورد اعتماد کارت ها را معامله کنید یا قرض کنید.

در حین بازی، ببینید کدام کارت ها مدام شما را شکست می دهند، سپس دریابید که کدام کارت ها در برابر آنها بهتر هستند و اگر می توانید، آنها را به مجموعه خود اضافه کنید و شروع به تغییر وضعیت به نفع خود کنید!

 

کوئست های روزانه را کامل کنید

برای کسب DEC رایگان، فقط ماموریت های روزانه خود را کامل کنید! شما هر ۲۴ ساعت یک مجموعه از ماموریت ها را دریافت خواهید کرد. ماموریت های روزانه به شما یک یا چند صندوق (بسته به لیگ خود) پاداش میدهند که می توانید آنها را باز کنید تا DEC، کارت‌ها، معجون‌ها و گاهی اوقات حتی بسته‌های کارت به دست آورید!

شما می توانید ماموریت فعلی خود را در صفحه نبرد مشاهده کنید. کوئست ها معمولاً مستلزم برنده شدن تعداد معینی از نبردها (معمولاً ۵، گاهی اوقات فقط ۳) با نوع خاصی از عناصر یا استفاده از کارت هایی با توانایی خاص هستند.

پس از تکمیل تلاش خود، می توانید پاداش خود را مطالبه کنید، صندوق خود را باز کنید و ببینید چه چیزی به دست آورده اید! همچنین می توانید Quest Potions را از فروشگاه خریداری کنید تا به ازای هر بار، ۵ صندوق دیگر به پاداش تلاش خود اضافه کنید. این قطعاً به سرگرمی های تلاش های روزانه شما می افزاید، اما همیشه ارزش این هزینه را ندارد، پس قبل از خرید این معجون ها کمی تحقیق کنید.

 

کارتهای خود را اجاره دهید

بازی راهی برای اجاره کارت در بازار Splinterlands اضافه کرده است. این یک راه عالی برای شروع کسب درآمد منفعلانه DEC در طول زمان است! کارت های خود را که اغلب استفاده نمی کنید بردارید و آنها را در بخش اجاره بگذارید تا بازیکنان دیگر بتوانند کارت های شما را اجاره کنند.

شما ریسکی نمیکنید، زیرا همه چیز با قراردادهای هوشمند از طریق بلاکچین Hive، جایی که Splinterlands ساخته شده است، انجام می شود و همه چیز کاملاً خودکار اتفاق می افتد. بهترین بخش این است که شما همچنان به طور ایمن مالکیت کارت های خود را حفظ می کنید در حالی که DEC بدست می آورید!

کارتهای خود را اجاره دهید

تکامل و صعود در لیگ

این یکی از راه های کسب جوایز بیشتر در تقریباً هر بازی رقابتی است، همینطور یکی از راه های مطمئن بالا رفتن در لیگ ها برای کسب جوایز روزانه بیشتر و جوایز بیشتر در پایان هر فصل بازی است. همانطور که به لیگ های جدید می روید، شروع به کسب جوایز بیشتری نیز خواهید کرد.

نه تنها با هر نبردی که برنده می‌شوید، DEC بیشتری کسب می‌کنید، بلکه صندوق های بیشتری در ماموریت های روزانه تان و صندوق های بیشتری در جوایز پایان فصل دریافت می کنید!

کارت هایی را که نیاز ندارید بفروشید

با پاداش هایی که از صندوق ها، کارت‌ها و بسته‌ها دریافت می‌کند، زمانی فرا میرسد که تعداد کارت های شما بیشتر از چیزی است که استفاده می کنید و در برخی مواقع ممکن است برای دسته یا سبک بازی تان مناسب نباشند.

ممکن است متوجه شوید که برخی از کارتها هستند که زیاد استفاده نمی کنید یا اگر بفروشید ارزششان بیشتر از بازی کردن است پس آن کارت ها را در بازار فروش Splinterlands لیست کنید! می‌توانید یک DEC سریع دریافت کنید، یا سود کنید یا از آنچه به دست آورده‌اید برای خرید کارت هایی استفاده کنید که به شما در مبارزه بیشتر کمک میکند و میتوانید بازی های بیشتری را برنده شوید.

به یک انجمن بپیوندید

Splinterlands یک سیستم صنفی دارد! پیوستن به یکی از انجمن های Splinterlands را در نظر بگیرید. اعضای انجمن میتوانند وارد جنگ های انجمن شوند تا جوایز و کارتهای مخصوص انجمن را کسب کنند. علاوه بر این، هنگامی که انجمن شما از طریق رتبه‌ها بالا می‌رود، به ازای هر پیروزی در نبرد با رتبه خود، یک جایزه DEC نیز دریافت خواهید کرد!

کارت های کمیاب را بدست آورید

یکی از راه های افزایش درآمد DEC در نبرد های رتبه‌بندی شده، استفاده از کارتهای طلایی، کارتهای آلفا یا کارتهای پرومو است. داشتن کارت های کمیاب یک راه عالی و آسان برای بدست آوردن کمی DEC است!

تکامل و صعود در لیگ

حواستان به ایردراپ های Splintershards باشد

Splinterlands اخیراً توکن حکومتی جدید خود را با نام “Splintershards” (SPS) منتشر کرده است. در طول ایردراپ Splintershards، می‌توانید با نگه‌داشتن دارایی های Splinterlands خود مانند کارتها، بسته ها، زمین ها و موارد دیگر، توکن های SPS کسب کنید! شما می توانید در راه اندازی Splintershards Airdrop شرکت کنید و SPS رایگان فقط برای نگهداری دارایی های Splinterlands مانند کارت ها، DEC و موارد دیگر کسب کنید.

SPS خود را استیک کنید

نه تنها می‌توانید با راه‌اندازی ایردراپ بازی Splintershards فعلی SPS کسب کنید، بلکه میتوانید SPS خود را برای کسب SPS بیشتر استیک کنید! نرخ های استیک به توجه به زمان آن متفاوت است، اما اگر خوش شانس باشید، میتوانید روی توکن های SPS خود استیک کنید و درآمد بیشتری کسب کنید. این یک راه عالی برای استفاده غیرفعال از آنها است و به شما امکان میدهد بدون انجام هیچ کاری، ارزهای دیجیتال بیشتری به دست آورید.

در تورنمنت های بازی Splinterlands شرکت کنید

هر روز در بازی Splinterlands تورنمنت های مختلفی در دسترس است. بیشتر آنها نوعی هزینه برای ورود دارند، اما تقریباً همیشه مسابقاتی وجود دارند که برای به حداقل رساندن ریسک حذف شدن برای بازیکنان جدید طراحی شده اند و فقط یک محیط سرگرم کننده برای بازی به روشی متفاوت فراهم می کنند. با برنده شدن در مسابقات، این فرصت را دارید که جوایزی مانند DEC، کارت، بسته، سایر NFT ها و موارد دیگر را ببرید!

 

کلام آخر

امیدواریم که در این مرحله، اکنون درک درستی از نحوه عملکرد بازی اسپلینترلندز داشته باشید. همیشه قبل از اینکه پول خود را وارد بازی کنید، تحقیق کنید. بازی ها باید ابتدا به عنوان بازی در نظر گرفته شوند و نه به عنوان ابزار سرمایه گذاری.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا