اسپنسر شیف هشدار درباره بازار را ترس‌انگیز می‌خواند

در پاسخ به مقاله Zerohedge با عنوان دو علت رکود بزرگ آینده، اسپنسر شیف، پسر پیتر شیف، مدافع طلا، این استدلال را ترس‌پراکنی خالص نامید. اسپنسر گفت که از دیدگاه‌های پدرش فاصله گرفته است و اکنون رونق اقتصادی بیش از حد تورم‌زدایی را پیش‌بینی می‌کند. شایان ذکر است، حامی سرسخت بیت کوین پیش‌بینی می‌کند که قیمت بیت کوین احتمالاً طی چند سال آینده نزدیک به صفر خواهد شد.

 

پسر پیتر شیف، اسپنسر، به نظر می‌رسد که یک چرخش کامل داشته است

اسپنسر شیف، پسر اقتصاددان مشهور و حامی طلا، پیتر شیف، در سال ۲۰۲۱ با پدرش در مورد ارزش بیت کوین بحث می‌کرد. در آن زمان، اسپنسر از حامیان قوی بیت کوین بود که در تضاد با پیش‌بینی پدرش مبنی بر اینکه ارز دیجیتال به صفر خواهد رسید. در مارس ۲۰۲۱، پیتر علناً اعلام کرد که اسپنسر همه دارایی‌اش را با آخرین افت بیت کوین به زیر ۵۰ هزار دلار بیت کوین کرده است. اسپنسر همچنین به پدرش توصیه کرد که در حین بحث در مورد تورم، ساتوشی جمع کند.

 

در ۱۸ ژوئیه ۲۰۲۳، اسپنسر به یک توییت صبح سه‌شنبه از Zerohedge در مورد علل بالقوه یک رکود بزرگ آینده پاسخ داد. در ساعت ۱۰:۲۹ صبح به وقت شرقی، اسپنسر پاسخ داد:

این یک ترس افکنی خالص است. ما در آستانه یک رونق اقتصادی غیرقابل تصور هستیم، نه یک رکود. استاندارد زندگی متوسط آمریکایی ها طی ۵ تا ۱۰ سال آینده سر به فلک می‌کشد و ۱۰۰٪ پایدار خواهد بود و هیچ نگرانی در مورد اقتصاد وجود ندارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا