گمانه‌زنی‌ها در مورد راه‌اندازی مجدد FTX 2.0

پس از گزارش‌های اخیر در اواخر ماه می، کاربران توییتر درگیر بحث‌هایی در مورد امکان راه‌اندازی مجدد FTX شده‌اند. نظرات در مورد این موضوع متفاوت است، مخالفان این ایده نظرات خود را ابراز می‌کنند، در حالی که موافقان از ایده اصلاح شده FTX 2.0 استقبال می‌کنند.

 

راه‌اندازی مجدد FTX بحث زیادی در توییتر به راه انداخت

گمانه‌زنی‌ها در مورد احیای احتمالی صرافی شکست خورده رمزارز FTX، علیرغم سقوط خیره‌کننده و مراحل ورشکستگی متعاقب آن، در جریان است. قابل ذکر است، فلود، یکی از علاقه‌مندان برجسته کریپتو در توییتر با ۲۱۶,۰۰۰ فالوور، تمایل خود را برای مشارکت در گفتمان عمومی در مورد FTX 2.0 با پرشورترین حامیان آن ابراز کرد. Flood ادعای قابل توجه FTX خود را در محدوده میلیون‌ها نفر فاش کرد و با استناد به کم بودن اطلاعات ارائه شده تاکنون، تردید فعلی خود را نسبت به احیای آن ابراز کرد.

 

فضای کنونی مملو از شایعات، گمانه‌زنی‌ها و بحث‌های پرشور است که همه از گزارش‌های اخیر در اواخر ماه می که از تلاش‌های مدیر عامل جدید منصوب شده پلتفرم معاملاتی، جان ری سوم، برای بررسی استراتژی راه‌اندازی صرافی ناتوان ارزهای دیجیتال پرده‌برداری می‌کرد، ناشی می‌شود.

 

در واکنش به توییت Flood، یک فرد منحصربه‌فرد پاسخ داد:

در حالی که توکن AMM به میزان ۹۵ درصد کاهش یافته است، چگونه می‌خواهید FTX 2.0 داشته باشید؟

 

شخص دیگری نوشت:

FTX 2.0 کار نخواهد کرد. ایده وحشتناک رهبر جدید صرافی که تلاش می‌کند شغل جدید خود را نجات دهد، مسخره است. متاسفم، شما پول کافی برای این کار را ندارید.

 

یک نفر اظهار داشت:

آیا طرفداران FTX 2 فکر نمی‌کنند که بازگرداندن افراد به کازینو کمی غیراخلاقی است؟

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا