کمک مالی ۸ میلیون یورویی اسپانیا برای متاورس

وزارت فرهنگ و ورزش اسپانیا تصمیم گرفته است ۸ میلیون یورو (۸.۵ میلیون دلار) را به سمت توسعه بازی‌های ویدیویی و تجربیات متاورسی اختصاص دهد. این برنامه که بخشی از (Recovery, Transformation, and Resilience Plan) اسپانیا است، کمک‌های بلاعوض را برای انکوباتور پروژه‌ها در این مناطق در سال ۲۰۲۳ اعطا می‌کند.

 

اسپانیا ۸ میلیون یورو برای کمک به متاورس و اکوسیستم بازی‌های ویدیویی اختصاص می‌دهد

بازی‌های ویدیویی و تجربیات متاورسی در برنامه‌های فرهنگی برخی از کشورهای کلیدی در سراسر جهان در نظر گرفته می‌شوند. وزارت فرهنگ اسپانیا تصمیم گرفته است ۸ میلیون یورو (۸.۵۱ میلیون دلار) را برای توسعه بازی‌های ویدیویی و تجربیات متاورسی اختصاص دهد، زیرا این سازمان ارزش این صنایع را برای کشور تشخیص می‌دهد.

 

این برنامه که در حال حاضر در موج دوم خود قرار دارد، بودجه را ۷۰۰ درصد در مقایسه با موج اول افزایش داد، زمانی که کمی بیش از ۱ میلیون یورو برای کمک به شرکت‌های این بخش در نظر گرفته شد. با این حال، ۲۵ پروژه برای برخورداری از این کمک‌ها در آن زمان انتخاب شدند.

 

وجوهی که باید توسط اتحادیه اروپا ارائه شود، در قالب کمک‌های مالی سالانه یا چند ساله به شرکت‌های این بخش به عنوان بخشی از Recovery, Transformation, and Resilience Plan که به دنبال دیجیتالی کردن و نوسازی است، ارائه می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا