مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

S&P 500 ممکن است ۲۶ درصد دیگر سقوط کند!

Jeremy Grantham، یکی از بنیانگذاران شرکت مدیریت دارایی Grantham, Mayo, & Van Otterloo (GMO) در بوستون معتقد است که S&P 500 ممکن است طی ۱۲ ماه آینده ۲۶ درصد دیگر کاهش یابد.

 

یکی از بنیان‌گذاران GMO می‌گوید بانک‌های مرکزی وحشت زده خواهند شد، آنها هر کاری که می‌توانند، انجام خواهند داد

سرمایه‌گذار و بنیان‌گذار GMO چهارشنبه گذشته به رویترز گفت که اوضاع می‌تواند به مراتب بدتر از شکست وام‌های ارزان قیمت ۱۵ سال پیش باشد. Grantham به رویترز گفت این لحظه به نظر خطرناک‌تر از حتی جنون حباب مسکن در سال ۲۰۰۷ در اقتصاد جهانی است. Grantham یک سرمایه‌گذار و کارآفرین مشهور در وال استریت است، زیرا او یکی از اولین صندوق‌های شاخص را در اوایل دهه هفتاد راه‌اندازی کرد.

 

در دسامبر ۲۰۲۰، GMO مبلغ ۶۵ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) را مدیریت کرد و اخیرا، Grantham منتقد سرسخت اشتباهات اقتصادی جهان بوده است. گرانتام همچنین در طی ۲۰۰۷-۲۰۱۰، رکود بزرگ، در اظهارات مربوط به اقتصاد اوباما و حباب مسکن که در آن زمان رخ داد، حرف‌های زیادی برای گفتن داشت. Grantham هفته گذشته در گفتگو با انجمن بازارهای جهانی رویترز گفت که شاخص بورس S&P 500 ممکن است در سال آینده ۲۶ درصد کاهش یابد. در طول بحث، او توضیح داد که علیه نزدک و اوراق قرضه نیز شرط بندی کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا