اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار قانون‌ گذاریاخبار متاورس

بزرگترین بانک آسیای جنوب شرقی وارد متاورس می‌شود

DBS، بزرگ‌ترین بانک در جنوب شرقی آسیا، می‌گوید اولین بانکی در سنگاپور است که به سمت متاورس نفوذ کرده است. یکی از مدیران DBS توضیح داد که متاورس فرصت‌های هیجان‌انگیزی را برای بازتعریف نحوه زندگی، کار و تعامل ما با یکدیگر ارائه می‌دهد.

 

ورود DBS به Metaverse

بزرگترین بانک آسیای جنوب شرقی، DBS، روز جمعه اعلام کرد که با The Sandbox، دنیای مجازی که در آن بازیکنان می‌توانند تجربیات بازی خود را در بلاکچین اتریوم بسازند، مالکش باشند و ار آن کسب درآمد کنند، همکاری می‌کند. هدف این مشارکت ایجاد دنیای بهتر DBS، یک تجربه متاورس تعاملی است که اهمیت ساخت جهانی بهتر و پایدارتر را نشان می‌دهد و از دیگران دعوت می‌کند به آن بپیوندند.

 

DBS افزود:

این مشارکت، DBS را به اولین شرکت سنگاپوری تبدیل می‌کند که با The Sandbox همکاری می‌کند و اولین بانکی در سنگاپور که به دنیای متاورس نفوذ می‌کند.

 

بانک توضیح داد:

بر اساس این مشارکت، DBS یک قطعه زمین ۳ در ۳، واحدی از املاک و مستغلات مجازی در Sandbox، را به دست خواهد آورد که با عناصر همه‌جانبه توسعه خواهد یافت.

 

سباستین پاردس، مدیر عامل DBS هنگ‌کنگ، گفت:

متاورس فرصت‌های هیجان‌انگیزی را برای بازتعریف نحوه زندگی، کار و تعامل ما با یکدیگر ارائه می‌دهد. ما در این فضا وارد شدیم و به فن‌آوران جوان خود آزادی دادیم تا مفاهیم تجربی را در متاورس توسعه دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا