اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

دستورالعمل‌های جدید توکن‌های امنیتی کره جنوبی

دستورالعمل‌های مربوط به توکن‌های امنیتی در کره‌جنوبی تا پایان سال ۲۰۲۲ اعلام می‌شود. همزمان، بازار آزمایشی با سندباکس نظارتی قبل از نهادینه‌سازی رسمی راه‌اندازی می‌شود. تنظیم کننده مالی کره جنوبی، کمیسیون خدمات مالی (FSC)، این گزارش را با نتایج سمینار سیاستی مشترک که همراه با خدمات نظارت مالی، بورس کره، سپرده‌گذاری اوراق بهادار کره و موسسه تحقیقات بازار سرمایه در ۶ سپتامبر برگزار کرد، منتشر کرد. ذینفعان برای بحث در مورد استراتژی ملی بیشتر در مورد صدور و توزیع توکن‌های امنیتی گرد هم آمدند.

 

کره‌جنوبی بازار توکن‌های امنیتی جداگانه‌ای خواهد داشت که توسط صرافی کره اداره می‌شود

از آنجایی که بازار سرمایه فعلی و سیستم الکترونیکی اوراق بهادار در کشور هیچ گونه تعاریف قانونی از اوراق بهادار غیر استاندارد صادر شده از طریق بلاکچین را دربر نمی‌گیرد، FSC ضرورتی دانست دستورالعمل‌های جداگانه‌ای برای حمایت از توسعه سالم بازار و صنعت تهیه کند.

 

FSC دستورالعمل‌های مربوط به توکن‌های امنیتی را در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ تهیه و اعلام خواهد کرد. پس از آن، از طریق بازنگری در قوانین موجود، مانند قانون اوراق بهادار الکترونیکی و قانون بازار سرمایه، اقدام به ایجاد سیستم نظم و انضباط توکن‌های امنیتی خواهد کرد.

 

 

بازار اوراق بهادار دیجیتال توسط صرافی کره اداره خواهد شد، در حالی که سازمان اوراق بهادار کره، قبل از ثبت و لیست‌کردن، توکن‌ها را ارزیابی می‌کند. در مراحل اول، رگولاتور اجازه داد و ستد خارج از بورس را در مقیاس محدود می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا