الزام قانونگذاران کره جنوبی به اعلام کریپتوهایشان

لایحه جدیدی که قانونگذاران کره جنوبی را ملزم به افشای دارایی‌هایکریپتویی خود می‌کند در سئول پیشنهاد شده است. این ابتکار قانونگذاری در بحبوحه رسوایی گلوله برفی پیرامون معاملات کریپتویی یک قانونگذار که پرونده او به کمیته اخلاق پارلمانی ارجاع شده است، انجام می‌شود.

 

قانون جدید برای معرفی الزامات گزارش کریپتویی برای نمایندگان پارلمان کره جنوبی

نمایندگان حزب حاکم قدرت مردم در مجلس ملی کره جنوبی با پیش‌نویس قانونی که قبل از آخر هفته اعلام شد، پیشنهاد می‌کنند قانونگذاران و همچنین سایر مقامات دولتی و نامزدها را ملزم کنند که ارزهای دیجیتال خود را اعلام کنند.

 

این لایحه اصلاح قانون اخلاق خدمات عمومی روز دوشنبه در کمیسیون فرعی مجلس تصویب شد. قانون فعلی که به دنبال جلوگیری از تضاد منافع است، قانونگذاران را ملزم می‌کند که پول نقد، سهام و املاک و مستغلات را ظرف ۳۰ روز پس از انتخابات افشا کنند، اما به دارایی‌های کریپتویی اشاره‌ای نمی‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا