اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

کره جنوبی ۱۸۴ میلیون دلار کریپتو را ضبط کرد

به گزارش رسانه‌های محلی، دولت کره جنوبی طی دو سال اخیر ارز دیجیتالی به ارزش حدود ۱۸۴ میلیون دلار را به دلیل معوقات مالیاتی توقیف کرده است. مقامات سئول در سال ۲۰۲۱ شروع به مصادره دارایی‌های مجازی از افراد متهم به فرار مالیاتی کردند.

 

تقریباً ۲۶۰ میلیارد وون کریپتو به دلیل فرار مالیاتی در کره جنوبی کشف و ضبط شد

نسخه‌های آنلاین Yonhap News و Maekyung روز پنجشنبه اعلام کردند مقدار دارایی‌های رمزنگاری‌شده از کره جنوبی‌هایی که متهم به فرار مالیاتی هستند به تقریباً ۲۶۰ میلیارد وون کره (نزدیک به ۱۸۴ میلیون دلار با نرخ ارز فعلی) رسیده است. در این گزارش‌ها اعداد رسمی ارائه شده توسط وزارت اقتصاد و دارایی، وزارت امنیت و اداره عمومی، خدمات ملی مالیات (NTS) کره جنوبی و مقامات ۱۷ شهر و استان ذکر شده است.

 

 

رسانه‌های خبری توضیح دادند که از مجموع بیش از ۲۵۹.۷ میلیارد وون، بیش از ۱۷۶ میلیارد وون دارایی به دلیل عدم پرداخت مالیات‌های ملی و بیش از ۸۴ میلیارد وون ارز دیجیتال در نتیجه معوقات مالیاتی محلی ضبط شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا