اخبار قانون‌ گذاری

کد منبع Sandbox کرون دیجیتال نروژ

یک شرکت رمزنگاری که با بانک مرکزی نروژ کار می‌کند، کد منبع سندباکس ایجاد شده برای آزمایش نسخه دیجیتال ارز فیات این کشور نوردیک را منتشر کرده است. نمونه اولیه کرون دیجیتال در شبکه اتریوم ساخته می‌شود و تنظیم‌کننده می‌خواهد فناوری‌های مختلف را آزمایش کند و تأثیر بالقوه آن را بر ثبات مالی ارزیابی کند.

 

Nahmii Fintech دسترسی به کد منبع را برای ارز دیجیتال بانک مرکزی نروژ فراهم می‌کند

مرجع پولی نروژ، بانک Norges و شرکت نروژی Nahmii AS کد منبع سندباکس ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور اسکاندیناوی را عمومی کرده اند. این دو در حال کار روی نمونه اولیه سکه دولتی هستند. Nahmii اخیراً در یک پست در وب سایت خود اعلام کرد که این کد اکنون در Github در دسترس است و تحت مجوز منبع باز آپاچی ۲.۰ ارائه شده است. وظیفه اصلی فین‌تک ایجاد یک محیط سندباکس با خدمات منبع باز برای کرون دیجیتال است.

 

این شرکت که توسعه‌دهنده راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ برای بلاکچین اتریوم است، توضیح داد:

این امکان آزمایش موارد استفاده پایه مدیریت توکن، از جمله مینت کردن، سوزاندن و انتقال توکن‌های ERC-20 را فراهم می‌کند.

 

سندباکس دارای یک frontend است که برای ارائه یک رابط برای تعامل با شبکه آزمایشی و ابزارهای نظارت بر شبکه طراحی شده است که این امر استقرار قراردادهای هوشمند را تسهیل می‌کند و کنترل‌های دسترسی را فراهم می‌کند.
امتیاز دهید

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا