ساتبیز به حراج مجموعه NFT شرکت ۳AC می‌پردازد

روز چهارشنبه، ساتبیز، یکی از بزرگ‌ترین دلال‌های هنرهای زیبا و تزئینی جهان، برنامه‌های خود را برای حراج تعدادی از دارایی‌های توکن غیرمثلی (NFT) اعلام کرد که قبلاً متعلق به صندوق تامینی ارز دیجیتال منقرض شده Three Arrows Capital (3AC) بود. این حراج که مجموعه NFT Grails نام دارد، در هفته فروش Marquee در محل این شرکت در نیویورک برگزار می‌شود.

 

Sotheby’s مجموعه NFT Grails را معرفی کرد

در ژوئیه سال گذشته، صندوق تامینی کریپتو Three Arrows Capital (3AC) درخواست حفاظت از ورشکستگی داد و Teneo به عنوان مدیر تصفیه شرکت برگزیده شد. در ماه فوریه، Teneo قصد خود را برای فروش مجموعه قابل توجهی از توکن‌های غیرمثلی (NFT) که این شرکت در حال حاضر ورشکسته جمع‌آوری کرده بود، اعلام کرد. ساتبیز، خانه حراج لوکسی که در سال ۱۷۴۴ تأسیس شد، چندین NFT بلوچیپ ۳AC را با نام Grails Collection به حراج خواهد گذاشت.

 

روز چهارشنبه، ساتبیز درباره حراج آتی که در ۱۹ می ۲۰۲۳ آغاز خواهد شد، توییت کرد. حساب توییتر بخش متاورس خانه حراج خاطرنشان کرد که این مجموعه در درجه اول توسط ۳AC در سال ۲۰۲۱ مدیریت شده است. یکی از NFTهایی که برای حراج گذاشته شده است، دیمیتری چرنیاک خواهد بود و Ringers #879 که همچنین به عنوان غاز طلایی شناخته می‌شود. این مجموعه شامل Autoglyphs، Cryptopunk #6649، Fidenza #725 در مقیاس کوچک تایلر هابز و Chromie Squiggle #1780 با طیف کامل Snowfro خواهد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا