اخبار NFTاخبار ارز دیجیتال

همکاری Sorare با NBA برای ساخت یک بازی NFT

Sorare، یک استارت آپ فرانسوی بازی‌های فانتزی، با انجمن ملی بسکتبال (NBA) برای ساخت یک بازی توکن غیرمثلی (NFT) تحت لیسانس خود به توافق رسید و به این شرکت اجازه می‌دهد از نام تیم‌ها و چهره بازیکنان NBA استفاده کند. این شرکت که قبلاً قراردادهای مشابهی را با لیگ اصلی بیسبال آمریکای شمالی (MLB) و برخی لیگ‌های فوتبال اروپایی از جمله لالیگا اسپانیا امضا کرده بود، اکنون شریک رسمی NBA است.

 

Sorare بازی مبتنی بر NFT و دارای مجوز NBA را راه‌اندازی می‌کند

Sorare، یک شرکت فرانسوی بازی‌های فانتزی NFT، همکاری جدیدی با انجمن ملی بسکتبال آمریکای شمالی (NBA) برای ساخت یک بازی جدید مبتنی بر NFT اعلام کرده است. این شرکت اعلام کرد که قراردادی چند ساله امضا کرده است تا شریک رسمی لیگ NFT باشد، به این معنی که می‌تواند از چهره بازیکنان، تیم‌ها و لیگ در محصولات آینده خود استفاده کند.

 

درباره Sorare بیشتر بدانید.

 

مشابه بازی‌های دیگری که قبلاً توسط این سازمان ارائه شده است، بازی آینده به کاربران امکان می‌دهد تیمی از بازیکنان با کارت‌های NFT بسازند تا بسته به عملکرد واقعی این ورزشکاران امتیاز کسب کنند. به همین ترتیب، تیم می‌تواند در یک سری چالش‌های فانتزی روی پلتفرم Sorare شرکت کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا