بازی Sorare، فوتبال، MLB و NBA همراه با کسب درآمد! آپدیت ۲۰۲۳

فهرست محتوا پنهان کردن فهرست

بازی Sorare به بازیکنان این امکان را می‌دهد که کارت‌های کلکسیونی بازیکن دیجیتال خود را در ورزش‌های فوتبال، بیسبال و بسکتبال به دست آورند و به رقابت با دیگران بروند. سوراره، یک بازی مربی‌گری فانتزی است که شرکت کنندگان در آن می‌توانند تیم خود را از بازیکنان موجود در این بازی انتخاب کنند و به خرید و فروش آنها بپردازند. همچنین بازیکنان می‌توانند برای کسب جوایز به مسابقه با دیگر بازیکنان بپردازند.

برای کسب اطلاعات در رابطه با دیگر بازی‌ها، مقاله بازی های NFT را مطالعه نمایید.

 

بازی Sorare

این بازی برای طرفداران فوتبال، بسکتبال و بیسبال می‌تواند جذاب باشد. شما با خرید برترین بازیکنان و ساخت تیم مورد علاقه خود می‌توانید در مسابقات این بازی شرکت کنید و برنده جوایز مختلفی شوید، شما حتی می‌توانید کارت‌هایی که بدست می‌آورید را در بازار بازی فروخته و از آن کسب درآمد کنید.

در نظر داشته باشید که سوراره، یک بازی P2W می‌باشد. به این صورت که شما برای برنده شدن، حتما نیاز به هزینه کردن در این بازی دارید!

تمام کارت‌های دیجیتالی در این بازی دارای مجوز رسمی هستند و شما می‌توانید آنها را جمع‌آوری کنید. در بازی سوراره بهترین بازیکنان فوتبال، بیسبال و بسکتبال جهان، از جمله ۲۴۷+ باشگاه فوتبال در ۴۲+ لیگ فوتبال و تمام بازیکن لیگ برتر بیسبال و بازیکنان اتحادیه ملی بسکتبال موجود هستند و شما می‌توانید با خرید آنها ترکیب تیم فوتبال، بیسبال یا بسکتبال خود را بسازید و در مسابقات مختلف شرکت کنید.

بازی Sorare

 

ویژگی‌های بازی Sorare

این بازی چند ویژگی جذاب دارد که در زیر به آنها می‌پردازیم.

 • بازی Sorare به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا کارت‌های کلکسیونی بازیکنان دیجیتال را در ورزش‌های فوتبال، بیسبال و بسکتبال به‌دست آورند.
 • بهترین بازیکنان فوتبال، بیسبال و بسکتبال جهان، از جمله ۲۴۷+ باشگاه فوتبال در ۴۲+ لیگ فوتبال، تمام بازیکنان لیگ برتر بیسبال و بازیکنان اتحادیه ملی بسکتبال در این بازی حضور دارند.
 • شما می‌توانید با کارت‌های خود، ترکیب‌های فوتبال، بیسبال یا بسکتبال بسازید.
 • با ترکیب‌های ساخته شده، در مسابقات مختلف شرکت کنید.
 • امتیازدهی به شما بر اساس عملکرد واقعی بازیکنان در ترکیب شما صورت می‌گیرد.
 • با هر رقابت، بازیکنان شما XP بیشتری کسب می‌کنند و قدرتمندتر می‌شوند.
 • کارت‌های کلکسیونی مورد نظر خود را بخرید، بفروشید، معامله کنید و یا جمع آوری نمایید.
امتیازدهی در این بازی بر اساس عملکرد واقعی بازیکنان در ترکیب شما است، دقیقا مانند بازی‌های فوتبال فانتزی!

 

بنیان‌گذاران بازی Sorare

طبق گفته سایت رسمی بازی Sorare.com، نیکلاس جولیا مدیر عامل و آدرین مورتفورت مدیر ارشد این بازی می‌باشند.

بنیان‌گذاران بازی Sorare

 

دانلود بازی Sorare

علاقه‌مندان به این بازی می‌توانند این بازی را به صورت آنلاین در مرورگر خود انجام دهند یا اپلیکیشن Sorare را دانلود کنند. شما می‌توانید اپلیکیشن سوراره را برای اندروید از GooglePlay یا AppStore دانلود کنید.

 

نحوه ثبت نام در بازی Sorare

ثبت نام در بازی Sorare اصلا سخت نیست و شما با وارد شدن به صفحه اصلی سایت بازی sorare.com و کلیک بر روی “Sign Up” در بالا، سمت راست صفحه می‌توانید ثبت نام خود را کامل کنید.

 

آموزش بازی Sorare

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، این بازی از سه ورزش فوتبال، بیسبال و بسکتبال تشکیل شده است و ما در ادامه آموزش کامل بازی کردن هر ۳ ورزش را برای شما آورده‌ایم ولی در ابتدا بهتر است با کارت‌های بازی آشنا شوید و سپس به شروع بازی فکر کنید.

نحوه ثبت نام در بازی Sorare

 

کارت ‌های بازی Sorare

کارت‌های بازی Sorare به لطف فناوری بلاکچین، هرکدام یک NFT هستند. شما با داشتن این کارت‌ها می‌توانید در مسابقات Sorare شرکت کنید، آنها را به عنوان یک کلکسیون نگه دارید، به پلتفرم دیگری انتقال دهید، بفروشید، معامله کنید و غیره. در زیر نحوه شناخت هر کارت و درجه نادر بودن آنها آمده است.

سطح کمیابی کارت‌های فوتبال Sorare

⬛ کارت‌های Unique: کارت‌هایی با پس زمینه مشکی که کمیاب‌ترین و با ارزش‌ترین کارت‌های بازی Sorare محسوب می‌شوند. (۱ کارت برای هر بازیکن در هر فصل، این تنها کارت در نوع خود در جهان است!)

🟦 کارت‌های Super rare: کارت‌هایی با پس زمینه آبی که از کارت‌های فوق، کمیاب‌تر و از درجه اهمیت بیشتری برخوردار هستند.(۱۰ کارت برای هر بازیکن در هر فصل)

🟥 کارت‌های Rare: با پس زمینه قرمز، نسبت به کارت‌های limited ارزش و قیمت بیشتری دارند. (۱۰۰ کارت برای هر بازیکن در هر فصل)

🟨 کارت‌های limited: کارت‌هایی با پس زمینه زرد که با پرداخت مبلغ کمی برای شرکت کنندگان صادر می‌شوند. (۱۰۰۰ کارت برای هر بازیکن در هر فصل)

🔲 کارت‌های معمولی یا common: کارت‌های رایگان با پس زمینه سفید هستند، که کمیاب نیستند و نامحدود نمی‌باشند.

تمامی کارت‌های Sorare انحصاری هستند و نمی‌توان آنها را کپی کرد.

سطح کمیابی کارت‌های فوتبال Sorare1
سطح کمیابی کارت‌های فوتبال Sorare2
سطح کمیابی کارت‌های فوتبال Sorare3
سطح کمیابی کارت‌های فوتبال Sorare4
سطح کمیابی کارت‌های فوتبال Sorare

 

سطح کمیابی کارت‌های NBA و MLB بازی Sorare

⬛ کارت‌های Unique: کارت‌هایی با پس زمینه مشکی که کمیاب‌ترین و با ارزش‌ترین کارت‌های بازی Sorare محسوب می‌شوند. (۱ کارت برای هر بازیکن در هر فصل، این تنها کارت در نوع خود در جهان است!)

🟦 کارت‌های Super rare: کارت‌هایی با پس زمینه آبی که از کارت‌های فوق، کمیاب‌تر و از درجه اهمیت بیشتری برخوردار هستند.(۱۰۰ کارت برای هر بازیکن در هر فصل)

🟥 کارت‌های Rare: با پس زمینه قرمز، نسبت به کارت‌های limited ارزش و قیمت بیشتری دارند. (۱۰۰۰ کارت برای هر بازیکن در هر فصل)

🟨 کارت‌های limited: کارت‌هایی با پس زمینه زرد که با پرداخت مبلغ کمی برای شرکت کنندگان صادر می‌شوند. (۵۰۰۰ کارت برای هر بازیکن در هر فصل)

🔲 کارت‌های معمولی یا common: کارت‌های رایگان با پس زمینه سفید هستند، که کمیاب نیستند و نامحدود نمی‌باشند.

 

آموزش بازی فوتبال Sorare

افرادی که علاقه‌مند به فوتبال هستند، کم نیستند ولی همه آنها به طور حرفه‌ای فوتبال را دنبال نمی‌کنند. ممکن است خیلی از افراد دیدن و بازی فوتبال را تنها هدر دادن وقت بدانند ولی این را بدانید که لازمه شرکت در این بازی دنبال کردن فوتبال به صورت حرفه‌ای می‌باشد، زیرا برای برنده شدن، شما نیاز دارید تا ترکیبی از بازیکنانی بسازید که در دنیای واقعی در حال بازی کردن هستند و فرم خوبی دارند.

سوراره فوتبال یک بازی فوتبال فانتزی جهانی است که بیش از ۲۰۰ باشگاه فوتبال از سراسر جهان و بیش از ۴۰ لیگ فوتبال در آن حضور دارند. برای شروع این بازی، شما نیاز دارید تا در ابتدا کارت‌های مورد علاقه خود را خریده و ترکیب پنج نفره خود را شکل دهید. ترکیب شما باید شامل یک دروازه‌بان، یک مدافع، یک هافبک، یک مهاجم و یک بازیکن تعویضی باشد. پس از ساخت ترکیب مورد نظر خود، می‌توانید وارد مسابقاتی شوید که هرکدام ۳ تا ۴ روز طول می‌کشد.

ترکیب فوتبال با بلاکچین فکر هوشمندانه‌ای است که می‌توان علاوه بر لذت بردن و رقابت در بازی، از آن درآمد کسب کرد.

حال پس از درک کامل این بازی، به بررسی نحوه بازی کردن آن می‌پردازیم:

هنگامی که برای اولین بار وارد Sorare می‌شوید، هشت بازیکن را از لیگ مورد نظر خود انتخاب خواهید کرد. برای استفاده از کارت‌های خود و ساختن تیم اول خود، باید وارد یک لیگ شوید، بازیکنان خود را ثبت کرده و سپس تیم خود را ارسال کنید. برای انجام آن، این مراحل را دنبال کنید:

۱. از صفحه اصلی، روی “Play” کلیک کنید.

آموزش بازی Sorare فوتبال

۲. در صفحه play به تمامی لیگ‌های باز دسترسی خواهید داشت. در ابتدا شما می‌توانید به لیگ‌های آماتور بپیوندید. روی دکمه “Draft” در کنار یک رقابت خاص کلیک کنید، تا به آن لیگ ملحق شوید.

آموزش بازی Sorare فوتبال1

۳. پس از ملحق شدن به لیگ مورد نظر، شما هشت بازیکن را با ۴۰۰ امتیازی که به شما تعلق گرفته‌ است انتخاب می‌کنید. در نظر داشته باشید که نمی‌توانید بیش از دو بازیکن از یک تیم در درفت خود داشته باشید.

آموزش بازی Sorare فوتبال2

۴. پس از انتخاب هشت بازیکن خود، روی Confirm Draft کلیک کنید.

آموزش بازی Sorare فوتبال3

۵. ترکیب خود را بچینید و بازیکنان خود را به پست مربوطه اضافه کنید.

آموزش بازی Sorare فوتبال4

۶. یک کاپیتان برای تیم خود انتخاب کنید.

آموزش بازی Sorare فوتبال5

۷. وقتی تیم خود را انتخاب کردید، روی تایید کلیک کنید تا تیم خود را برای شرکت در مسابقات ارسال کنید.

آموزش بازی Sorare فوتبال6

و در آخر امیدوارم همیشه برنده باشید.

شرایط حضور در مسابقات مختلف بازی Sorare

برای شرکت در هر مسابقه فوتبال سوراره، شما نیاز به کارت‌های خاص آن نوع از مسابقات دارید، به عنوان مثال برای بازی در مسابقات Super Rare به حداقل ۳ کارت Super Rare نیاز دارید و دو کارت دیگر می توانند Unique یا Rare باشند.

برای اینکه بتوانید در هر بخش شرکت کنید به موارد زیر نیاز دارید:

Limited Rare Rare Pro Super Rare Unique
حداقل  Limited 5 Rare 5 Rare Pro 3 ۳ Super Rare ۳ Unique
قابل پر کردن با Limited Rare Super Rare ۱ Unique 1 Rare Super Rare
کاپیتان Limited Rare Rare Super Rare Unique

برای دیدن لیگ‌ها و بررسی آنها، مراحل زیر را انجام دهید:

در صفحه اصلی، روی “PLAY” کلیک کنید.

شرایط حضور در مسابقات مختلف بازی Sorare

در صفحه Play به تمامی لیگ‌های آزاد دسترسی خواهید داشت. می‌توانید لیگ‌ها را با استفاده از برگه «All scarcities» مرتب کنید.

شرایط حضور در مسابقات مختلف بازی Sorare1

به عنوان مثال، زمانی که Rare را انتخاب می‌کنید، می‌توانید یک تیم برای این لیگ وارد کنید.

شرایط حضور در مسابقات مختلف بازی Sorare2

جوایز بازی فوتبال Sorare

برای بردن جوایز در Sorare: Football، باید در جدول امتیازات جایگاه بالایی داشته باشید. بخش‌های مختلف مسابقات Sorare جوایز مختلفی را ارائه می‌دهند. در این بازی سه نوع پاداش وجود دارد.

 • کارت‌های بازی
 • ETH
 • اقلام ویژه مانند پیراهن‌های فوتبال امضا شده، کالای سوراره، یا تجربه حضوری ملاقات با یک بازیکن!

پاداش‌های Sorare به طور مرتب اعلام و به روز می‌شوند و مقدار جوایز موجود در نوسان است. هرچه بازیکنان حرفه‌ای تیم شما در آن هفته بازی کنند و امتیاز بالاتری بگیرند، پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد.

 

آموزش بازی بیسبال Sorare

مانند فوتبال که در بالا به آن پرداختیم، Sorare: MLB یک بازی بیسبال فانتزی است که هر ۳۰ تیم لیگ برتر بیسبال جهانی در آن شرکت می‌کنند. چیزی که Sorare: MLB را منحصر به فرد می‌کند، این است که شما این فرصت را دارید تا با کارت‌های کلکسیونی دیجیتال بازی کنید. جوایز این بازی نیز به مشابه فوتبال می‌باشد و فقط بازیکنان و لیگ متفاوت است.

آموزش ساخت تیم بیسبال Sorare

پس از ایجاد حساب کاربری خود و ورود به بازی، همه بازیکنان می‌توانند با بودجه در نظر گرفته شده، به صورت رایگان یک تیم از کارت‌های معمولی بسازند.

توجه داشته باشید که تمام کارت‌های معمولی فصل ۱ در ابتدای فصل ۲ بازنشسته می‌شوند!

۱. از صفحه اصلی MLB، روی “Getting Started” کلیک کنید تا کارت‌های خود را انتخاب نمایید.

آموزش بازی بیسبال Sorare

۲. با ۱۲۰ امتیازی که به شما تعلق گرفته است، ده بازیکن انتخاب کنید. نمی‌توانید بیش از پنج بازیکن از یک تیم داشته باشید.

آموزش بازی بیسبال Sorare1

۳. پس از انتخاب ۱۰ بازیکن، روی “Send” کلیک کنید.

آموزش بازی بیسبال Sorare2

۴. حال می‌توانید تیمی را که انتخاب کرده‌اید، ببینید! روی “Play Ball” کلیک کنید.

آموزش بازی بیسبال Sorare3

۵. روی “Play” کلیک کنید و “Upcoming” را بزنید. در اینجا، شما به تمام تورنمنت‌های آزاد دسترسی دارید، که هر کدام دارای شرایط خاصی برای بازی کردن هستند.

آموزش بازی بیسبال Sorare4

۶. برای ثبت تیم روی “Register” کلیک کنید.

آموزش بازی بیسبال Sorare5

۷. برای هر پست یک بازیکن انتخاب کنید.

آموزش بازی بیسبال Sorare6

۸. هنگامی که تمام پست‌ها را کامل کردید، روی ارسال کلیک کنید تا تیم خود را برای هفته بازی ثبت کنید.

آموزش بازی بیسبال Sorare7

محاسبات امتیازات بازیکنان در بیسبال SORARE

Sorare: MLB از یک سیستم امتیازدهی مبتنی بر عمل استفاده می‌کند، که در آن رویدادهایی که در زمین بیسبال اتفاق می‌افتد بلافاصله به امتیاز برای تیم شما تبدیل می‌شود. بازیکنان شما در تمام بازی‌هایی که در یک هفته مسابقات شرکت می‌کنند، امتیاز کسب می‌نمایند.

بدون شک بلد بودن بازی بیسبال و دانستن اصطلاخات آن، به درک نکات گفته شده در زیر کمک بسیاری ‌می‌کند. در اینجا تفکیک کامل از نحوه کسب امتیاز توسط بازیکنان شما در طول یک تورنمنت، بر اساس عملکرد واقعی آنها در طول بازی آمده است:

Hitting امتیاز Pitching امتیاز
Run (R) ۳ Inning Pitched (IP) ۳
Run Batted In (RBI) ۳ Strikeout (K) ۲
Single (1B) ۲ Hit Allowed (H) ۰.۵-
Double (2B) ۵ Earned Run (ER) ۲-
Triple (3B) ۸ Walk (BB) ۱-
Home Run (HR) ۱۰ Hit Batsmen (HBP) ۱-
Walk (BB) ۲ Win (W) ۵
Strikeout (K) ۱- Relief Appearance (RA) ۵
Stole Base (SB) ۵ Save (S) ۱۰
Caught Stealing (CS) ۱- Hold (H) ۵
Hit By Pitch (HBP) ۲

 

آموزش بازی بسکتبال Sorare

سوراره NBA یک بازی بسکتبال فانتزی است که هر ۳۰ تیم NBA در آن حضور دارند. چیزی که Sorare: NBA را منحصر به فرد می‌کند، این است که شما این فرصت را دارید تا با کارت‌های کلکسیونی دیجیتال بازی کنید. با انجام این بازی هم دقیقا مانند دو بازی بالا، می‌توانید درآمد کسب کنید و از جمع کردن کارت‌های کلکسیونی خود لذت ببرید.

آموزش ساخت تیم NBA سوراره

هر تیم NBA از پنج کارت تشکیل شده است و شما می‌توانید لیست خود را با هر بازیکنی پر کنید، اما لیست شما نمی‌تواند از سقف امتیازات (Points Cap) هر مسابقه بیشتر شود، که در ادامه در رابطه با آن توضیح خواهیم داد. برای تشکیل تیم خود مراحل زیر را دنبال کنید:

۱. هر پست در لیست خود را با یک کارت بازیکن واجد شرایط پر کنید. با رنگ آبی سقف امتیاز را می‌توانید، ببینید.

آموزش ساخت تیم NBA سوراره

۲. هنگامی که هر موقعیت در فهرست شما کامل شد و امتیاز تیم شما از سقف امتیاز فراتر نرفت، تیم خود را ثبت کنید. به همین سادگی تیم شما در بازی آن هفته قرار می‌گیرد.

آموزش ساخت تیم NBA سوراره1

Points Cap در NBA سوراره چیست؟

هر مسابقه Sorare: NBA دارای سقف امتیاز یا همان Points Cap است و ترکیب شما نباید از سقف امتیاز بیشتر باشد. هر کارت بازیکن دارای میانگین امتیاز در هر بازی است که به عنوان سقف امتیاز برای هر مسابقه به حساب می‌آید. کارت بازیکنی که با بالاترین میانگین امتیاز در هر بازی انتخاب می‌کنید، به طور خودکار به عنوان MVP شما علامت‌گذاری می‌شود. MVP در سقف امتیاز شما به حساب نمی آید.

Points Cap در NBA سوراره چیست؟

محاسبات امتیازات بازیکنان در بسکتبال SORARE

Sorare: NBA از یک سیستم امتیازدهی مبتنی بر اکشن استفاده می‌کند، که در آن رویدادهایی که در زمین اتفاق می‌افتند بلافاصله به امتیاز برای تیم شما تبدیل می‌شوند. در اینجا یک تفکیک کامل از نحوه امتیازدهی کارت‌های بازیکنان شما در طول یک مسابقه، بر اساس عملکرد واقعی آنها در طول بازی آمده است.

در نظر داشته باشید که درک مطلب پایین، نیازمند آشنایی با بازی بسکتبال و اصطلاحات آن می‌باشد.

آمار امتیاز
Point (PT) ۱+
Rebound (REB) ۱.۲+
Assist (AST) ۱.۵+
Block (BLK) ۳+
Steal (STL) ۳+
Turnover ۲-
Made 3pt FG ۱+
Double-Double (1 per player/game) ۱+
Triple-Double (1 per player/game) ۱+

 

سطوح کارت، XP و پاداش‌ها در بازی Sorare

در بالا به سطح کارت‌ها پرداختیم. حال پس از درک کامل کارت‌ها بهتر است پاداش هر نوع کارت را یاد بگیرید. وقتی وارد مسابقات Sorare می‌شوید، کارت‌های شما XP جمع‌آوری می‌کنند که به ارتقای سطح کارتتان کمک می‌کند. کارت‌هایی که در مسابقات آکادمی استفاده می‌شوند دو برابر XP و کارت‌هایی که در سایر رقابت‌ها استفاده می‌شوند به طور معمول XP کسب می‌کنند.

کارت‌های بازی حداکثر تا ۲۰ سطح می‌توانند ارتقا داشته باشند و امتیاز کارت‌ها با هر سطح به دست آمده، ۰.۵٪ افزایش می‌یابد.
 • Limited: از سطح ۰ با حداکثر سطح ۲۰ شروع می‌شود. (پاداش سطح از ۰٪ تا ۱۰٪)
 • Rare: از سطح ۰ با حداکثر سطح ۲۰ شروع می‌شود. (پاداش سطح از ۰% تا ۱۰%)
 • Super Rare: از سطح ۴۰ با حداکثر سطح ۶۰ شروع می‌شود. (پاداش سطح از ۲۰٪ تا ۳۰٪)
 • Unique: از سطح ۸۰ با حداکثر سطح ۱۰۰ شروع می‌شود. (پاداش سطح از ۴۰٪ تا ۵۰٪)

مانند هر بازی دیگری پیشرفت در ابتدا سریع است و به مرور زمان کندتر می شود. XP و پیشرفت سطح به گونه‌ای طراحی شده است که اگر به‌طور مرتب از یک کارت استفاده کنید، در فصل اول ۱۰ سطح افزایش می‌یابد و سپس دو فصل دیگر طول می‌کشد تا به سطح ۲۰ برسد.

سطوح کارت فوتبال، XP و پاداش‌ها در فوتبال Sorare

در نظر داشته باشید، زمانی که یک کارت در بازار بازی معامله یا فروخته می‌شود، XP انباشته شده روی کارت تا ۵۰ درصد کاهش می‌یابد و سطح کارت پایین می‌آید. برای مثال، اسکرین شات‌های زیر را ببینید تا فرمول XP را متوجه شوید.

سطوح کارت فوتبال، XP و پاداش‌ها در فوتبال Sorare1

برای مثال نگاهی به عکس زیر بیاندازید و توضیحات ارائه شده را مطالعه نمایید.

سطوح کارت فوتبال، XP و پاداش‌ها در فوتبال Sorare2

 • کارت Hans Vanaken (Rare)، دارای پاداش ۸٪ است، زیرا کارت سطح ۱۶/۲۰ است.
 • کارت Saul (Super Rare)، دارای پاداش ۲۶٪ است، زیرا کارت در سطح ۵۲/۶۰ است.
 • کارت Nabil Fekir (Unique)، دارای پاداش ۴۶% است، زیرا سطح کارت ۹۲/۱۰۰ است.

فرمول XP: مقدار XP پایه + XP دقیقه بازی تیم + XP امتیاز بازیکن

 • XP پایه = ۷۵
 • XP دقیقه بازی تیم = (۷۵ * میانگین دقیقه بازی کرده) / ۹۰
 • XP امتیاز بازیکن = امتیاز تیم * ۰.۱۲۵

 

NG یا DNP در بازی Sorare به چه معناست؟

هنگام ساخت ترکیب یا بررسی امتیازات خود، ممکن است “NG” یا “DNP” را کنار کارت بازیکنان خود ببینید و تعجب کنید که این به چه معناست.

DNP یعنی بازیکن شما در آن هفته در لیگ خودش، بازی نکرده است. اگر بازیکنی در یک هفته بازی نکند، DNP و ۰ امتیاز دریافت می‌کند. DNP شامل بازیکنانی می‌شود که در ترکیب قرار نگرفته‌اند یا تعویضی بوده و به بازی نیامده‌اند.

NG یعنی بازیکن شما آن هفته در ترکیب ذخیره هم قرار نگرفته است که می‌تواند به دلیل محرومیت یا مصرومیت باشد.

 

مارکت پلیس بازی Sorare

مارکت پلیس جایی است که می‌توانید کارت‌های مختلفی را برای شرکت در مسابقات خریداری نمایید یا کارت‌های خود را به فروش برسانید و آنها را به ارز دیجیتال تبدیل کتید.

Club Shop در بازی Sorare

کلاب شاپ یک فروشگاه درون بازی است که بازیکنان می‌توانند از سکه‌های خود برای خرید طیف وسیعی از جوایز استفاده کنند. این پاداش ها عبارتند از:

 • Skins: به شما این امکان را می‌دهد تا پروفایل Sorare خود را جذاب کنید.
 • Boosts: ارتقاهای مختلفی را برای کارت‌ها و ترکیب‌های شما فراهم می‌کند.
 • پیراهن‌های فوتبال
 • بلیط مسابقات فوتبال
جوایز جدید هر هفته در فروشگاه کلاب در دسترس است. حتماً هر هفته چک کنید!

Club Shop در بازی Sorare

سکه‌های سوراره

سکه‌ها، ارز دیجیتال درون بازی هستند که بازیکنان می‌توانند با انجام چالش‌های مختلف و عملکرد خوب در بازی Sorare برنده آن شوند. شما می‌توانید از سکه‌های خود در فروشگاه کلاب استفاده کنید تا طیفی از جوایز را خریداری نمایید.

Boost چیست؟

Boostها آیتم‌های بازی هستند که در فروشگاه کلاب قابل دسترسی می‌باشند. بوست‌های زیر در فروشگاه کلاب موجود است:

 • توسعه زمین تمرین: به شما این امکان را می‌دهد تا هر هفته یک بازی تمرینی اضافه داشته باشید.
 • تعویض اضافی: به شما این امکان را می‌دهد که در بین هفته های بازی، یک بازیکن دیگر را در مسابقات آماتور جایگزین کنید. هر ۷ روز فقط یک تعویض اضافی قابل استفاده است.
 • بالا بردن سطح کارت: آن را روی یک کارت اعمال کنید و XP کافی برای رسیدن به سطح بعدی را دریافت خواهید کرد. شما فقط می‌توانید هر ۳ روز یک Level Up انجام دهید.

 

چگونه از بازار Sorare کارت بخریم؟

به صفحه Market رفته و بر اساس کمترین قیمت، بالاترین قیمت، ارزشمندترین، بالاترین امتیاز، لیست خود را مرتب کنید. وقتی کارت خود را انتخاب کردید، روی دکمه خرید کلیک کنید و روش پرداخت خود را انتخاب نمایید. حال مبلغ پیشنهادی خود را مشخص کنید و برای خرید بازیکن بر روی خرید کلیک کنید.

 

چگونه کارت‌های Sorare را بفروشم؟

برای فروش کارت‌های Sorare خود، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • در سایت بازی لوگین کرده و روی Home و سپس Cards در Sorare: Football یا My Cards در Sorare: MLB و Sorare: NBA کلیک کنید.
 • روی کارت بازیکنی که می خواهید بفروشید کلیک کنید.
 • روی List My Card کلیک کنید.
 • یک پنجره ظاهر می‌شود و شما می‌توانید قیمت فروش خود را انتخاب نمایید.
 • قیمت فروش خود را وارد کنید و روی لیست کلیک کنید.
 • یک پنجره برای تأیید فروش ظاهر می‌شود. پس از بررسی دقیق قیمت فروش، روی Yes کلیک نمایید.
 • کارت شما برای مدت زمان فهرستی که قرار داده‌اید، در لیست فروش قرار می‌گیرد.
 • اگر کارت فروخته نشود، فهرست منقضی می‌شود و کارت در گالری شما باقی می‌ماند.
 • اگر کارت شما فروخته شود، یک اعلان درون بازی و یک ایمیل دریافت خواهید کرد و آن کارت از گالری شما و از مسابقات آینده Sorare حذف خواهد شد.
 • لطفاً توجه داشته باشید که نمی توانید کارت‌های اولیه را بفروشید، زیرا آنها به بازیکنان جدید به عنوان هدیه داده می‌شوند تا بتوانند نحوه بازی کردن و لذت بردن از Sorare را یاد بگیرند.

 

تغییر نام کاربری و عکس پروفایل در بازی سوراره

برای تغییر نام کاربری و عکس پروفایل خود باید به صفحه Setting بروید.

تغییر نام کاربری و عکس پروفایل در بازی سوراره

برای دسترسی به صفحه تنظیمات باید بر روی نماد سمت چپ نوار جستجو کلیک کنید و از منوی کشویی “Setting” را انتخاب نمایید. سپس از تب My Account می‌توانید یک تصویر جدید آپلود کرده و نام کاربری خود را تغییر دهید.تغییر نام کاربری و عکس پروفایل در بازی سوراره12

 

دعوت از دوستان در بازی Sorare

شما در بازی فوتبال Sorare با دعوت دوستان خود به این بازی پاداش دریافت خواهید کرد. برای پیدا کردن لینک رفرال خود می‌توانید پس از ثبت نام به صفحه Invite رفته و لینک خود را برای دوستانتان بفرستید.

برای دریافت پاداش دعوت دوستان، شما نیاز دارید تا افرادی که به بازی معرفی کرده‌اید، حداقل ۵ کارت بازیکن و در مدت زمان ۳۰ روزه از بازی خریداری نمایند. همچنین هر دو طرف باید ایمیل خود را تایید کرده باشند. پس از آنها هر دو بازیکن برنده یک کارت Limited می‌شوند.

علاوه بر آن، به ازای هر نفر بیشتری که به بازی دعوت می‌کنید و با انجام دادن مراحل بالا، کارت دیگری برنده می‌شوید، که در زیر کامل توضیح داده‌ایم:

 • برای ۳ معرفی معتبر، یک Limited Tier 2 برنده خواهید شد.
 • برای ۵ معرفی معتبر، یک Rare Tier 4 برنده خواهید شد.
 • برای ۱۰ معرفی معتبر، یک Rare Tier 3 برنده خواهید شد.
 • برای ۱۵ معرفی معتبر، یک Super Rare Tier 4 برنده خواهید شد.
 • برای ۳۰ معرفی معتبر، شما برنده یک Unique Tier 4 خواهید شد.

توجه کنید که اگر به ۳۰ معرفی معتبر و لول آخر برسید، این جوایز دوباره به شما داده نخواهد شد. برای مثال اگر ۶۰ معرفی معتبر داشته باشید، فقط برای ۳۰ نفر اول و طبق لیست بالا جایزه دریافت خواهید!

قوانین مهمی که قبل از دعوت دوستان باید بدانید و در نظر داشته باشید:

 • تبلیغ کد رفرال شما از طریق تبلیغات پولی ممنوع است و ممکن است منجر به بسته شدن حسابتان شود.
 • لینک‌های خودتان را اسپم نکنید و فقط به افرادی که می‌خواهند بازی کنند بدهید، زیرا بدون خرج کردن پول در این بازی کد رفرال شما هیچ ارزشی نخواهد داشت.
 • به هیچ‌وجه چند حساب درست نکنید، زیرا احتمال این وجود دارد که به دلیل تقلب اکانت شما مسدود شود.

مقایسه بازی Sorare با بازی‌های مدیریت فانتزی دیگر

 

مقایسه بازی Sorare با بازی‌های مدیریت فانتزی دیگر

همانطور که تا اینجا متوجه شدید، سوراره یک بازی دیگر در سبک مربیگری فانتزی می‌باشد و اگر طرفدار پر و پا قرص این ورزش‌ها هستید، حتما اسم بازی‌هایی مانند فوتبال فانتزی یا هتتریک به گوشتان خورده است. در ادامه به مقایسه این بازی با بازی‌های دیگر در این سبک می‌پردازیم.

 • مالکیت واقعی

در بازی‌های دیگر وقتی بازی تمام می‌شود، شما دسترسی به کارت‌های خود را از دست می‌هید، حتی اگر پول خرج آن بازی کرده باشید ولی در بازی Sorare، کارت‌های شما به لطف فناوری بلاکچین تماما NFT هستند و از نظر دیجیتالی منحصربه‌فرد می‌باشند. به همین دلیل شما مالکیت واقعی کارت‌های خود را دارید. شما می‌توانید این کارت‌ها را آزادانه در بازار بازی بخرید و بفروشید و تیم خود را بسازید.

 • سودمند

چیزی که Sorare را نسبت به دیگر بازی‌ها منحصر به فرد می‌کند، این است که شما با کارت‌های خریداری شده خود هر هفته می‌توانید در بازی‌هایی که توسط Sorare یا اشخاص ثالث پشتیبانی می‌شوند، شرکت کنید و جایزه ببرید.

 • بدون محدودیت

شما می‌توانید از این کارت‌ها در بازی‌های دیگر این کمپانی که عرضه می‌شود، استفاده کنید یا حتی آنها را به بازارهای NFT انتقال دهید و بفروش برسانید.

 

سوالات متداول

آیا کارت‌های باشگاهی و ملی یکی هستند؟

کارت های تیم ملی دقیقاً همان کاربرد نسخه‌های باشگاهی را دارند. آنها را می‌توان در مسابقات مشابه استفاده کرد و از لحاظ کمیابی یکی می‌باشند.

اگر بازیکن من دو بازی در یک هفته داشته باشد، چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر یکی از بازیکنان Sorare شما دو بازی در یک هفته داشته باشد، بازیکن شما در مجموع بالاترین امتیاز را خواهد گرفت.

اگر یک بازیکن بازنشسته شود، برای کارت SORARE آن چه اتفاقی می‌افتد؟

بازیکنان بازنشسته برای جمع آوری، فروش و خرید در بازار بازی در دسترس هستند ولی آنها دیگر واجد شرایط حضور در مسابقات سوراره نیستند و فقط جنبه کلکسیونی دارند.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

‫۲ نظرها

 1. سلام در بازی sorare با کارت های رایگان هم پاداش میده خواهشن اگه امکانش بود پاسخ بدید این بازی کمی پیچیده و علاقه مندم

  1. سلام. محتوای این بازی Pay2Earn هستش، به این صورت که شما باید هزینه کنید تا بتونید پول دربیارید. با محتوای رایگان بازی، پول خاصی نمیشه درآورد و ارزش خاصی نداره.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا