بازی NFT

بازی Sorare – فوتبال فانتزی در دنیای NFT

بازی سوراره

بازی sorare یک بازی فوتبالی انیمیشنی و کارتی است. شرکت کنندگان در این بازی می توانند تیم خود را از بین بقیه تیم ها انتخاب، خرید و فروش و مدیریت کنند. این شرکت کنندگان حتی می توانند تیم خود را با دیگر شرکت کنندگان معامله کنند. این بازی، یک بازی فوتبال فانتزی است که شرکت کنندگان در آن می توانند بازیکنان خود را با هم تعویض کنند. همچنین می توانند در مسابقات به صورت رایگان شرکت کنند. آن ها می توانند برای کسب جوایز و هدایایی به ارزش صد ها پوند در هر دوره از بازی ها با هم رقابت کنند.

بازی sorare دارای مراحل بسیار هیجان انگیزی می باشد. چرا که در هر دوره از مسابقات کارت های شرکت در بازی اندک هستند و هرگز منقضی نمی شوند. همچنین، انتخاب برترین بازیکنان در هنگام بازی و تعویض بازیکن بین شرکت کنندگان پاداش بیشتری به همراه دارد. نکته حائز اهمیت دیگر این است که برای شرکت کنندگان در مسابقه هیچ محدودیتی در تعداد مسابقاتی که می توانند شرکت کنند وجود ندارد.

 

بازی Sorare

 

نکته ای که کاربران این بازی فوتبال باید رعایت کنند این است که برترین بازیکنان را انتخاب کنند. این بازیکنان باید در واقعیت و در بازی عملکرد خوبی از خود نشان دهند. این برابر است با دریافت صد ها هزار دلار جایزه در هر دوره که برای برندگان این بازی جهانی در نظر گرفته شده است. طبق نوشته های فوق، بازی sorare علاوه بر هیجانی که برای کاربران خود به همراه دارد، نکاتی هم دارد که باید کاربران آن ها را رعایت کنند.

همانطور که اشاره شد کارت های شرکت کنندگان بسیار مهم هستند اما به نظر شما به چه دلیل؟ کلیه کارت های مربوط به بازیکنان به عنوان ارز های دیجیتال غیرقابل مبادله شناسایی می شوند. بنابراین کارت های شما برای هر بازیکن از قبل تعیین شده و یکسان هستند.

نوعی توکن به نام NFT ها وجود دارد که برای شخصی سازی هر چیزی استفاده می شوند. این توکن ها از نوعی فناوری نوین پیروی می کنند که در هر زمان و هر جایی مالکیت یک کالا را به یک مالک می دهند. به عبارت دیگر آن کالا را شخصی سازی می کنند. این توکن ها توسط برنامه هایی که LEVEL بالاتری دارند و از قرارداد های از قبل تعیین شده پیروی می کنند، اجرا می شوند.

در یک دوره مشخص از بازی sorare، تعدادی کارت برای شرکت کنندگان در همه ی سطوح ایجاد می شود که این گونه معرفی می شوند: مثلا ۱۰۰ نمونه نادر که مختص افراد بسیار حرفه ای است. ۱۰ نمونه فوق‌العاده نادر که برای کاربران حرفه ای است. همچنین ۱ نمونه منحصر به فرد برای افرادی با سلایق متفاوت وجود دارد. ناگفته نماند کارت هایی هم وجود دارد که مربوط به کاربران مبتدی می باشد. این کارت ها فرصتی را برای آن ها فراهم می کند تا بتوانند در بازی Sorare با بقیه شرکت کنندگان رقابت کنند.

شبهاتی وجود دارد در مورد بازی sorare که در هر دوره از بازی کارت های متفاوتی نسبت به قبل برای کاربران منتشر می شود که این خود، قانون بازی sorare را که گفته شده کارتی که مربوط به دوره های قبلی می باشد، منقضی نمی شود را کاملا نقض می کند.

 

آموزش مرحله به مرحله بازی Sorare

 

بنیان‌گذاران بازی Sorare

بعد از بررسی این بازی هوشمندانه بهتر است از بنیان گذاران این بازی محبوب هم گفته شود. از افرادی که نقش اساسی و مهم در شکل گیری این بازی را دارند، می توان نیکلاس جولیا را نام برد که خود مدیر عامل شرکت بازی sorare هستند. همچنین آدرین مورتفورت نیز به عنوان مدیر ارشد این پروژه نقش بسیار مهم داشته است.

 

اصول بازی Sorare

 • از کارت های موجود و خوب بهترین کارت ها را ایجاد کنید.
 • بعد از ورود به مسابقه سعی کنید کارت و جوایز بیشتری را برای خود جمع‌آوری کنید.
 • سپس در بازی هر چه را که به دست آوردید مبادله و خرید و فروش کنید و سود خود را ببرید.

این را هم بدانید که هر چه بازیکنان در این بازی در رتبه بالاتری قرار داشته باشند کارت های شما نیز از اهمیت بیشتری برخوردار خواهند بود و به همان نسبت جوایز نقدی و غیر نقدی بیشتری هم دریافت می کنید.

با این که در سال ۲۰۱۹ موسس بازی sorare رویکرد خود را تغییر داد و کار خود را در شبکه اتریوم آغاز کرد، این حرکت باعث کاهش عملکرد بازی sorare و افت این بازی نشد بلکه باعث شد از ابرقدرت های فوتبال مانند رم در بازی استفاده شود. یعنی نه تنها بازی sorare افت نکرد بلکه پیشرفت چشمگیری هم داشت.

 

ویژگی‌های مهم بازی Sorare

 • بنیان‌گذاران این بازی از ۱۲۰ باشگاه مهم در دنیا مجوز رسمی گرفته اند.
 • این بازی قابل اجرا روی شبکه اتریوم می باشد.
 • در ابتدای بازی، چند کارت معمولی برای افراد مبتدی صادر می شود تا بتوانند خود را محک بزنند.
 • بازی sorare یک بازی بومی نیست و همه افراد در سراسر دنیا می توانند در این بازی شرکت کنند.
 • sorare یک بازی مستقل است و با صعود و افت قیمت ارز های دیجیتال موجود در بازار هیچ تغییری نمی کند که این یکی از دلایل اصلی برای محبوب بودن این بازی در بین افراد با سنین مختلف است.
 • در بازی sorare سه لیگ وجود دارد که شما می توانید یکی را انتخاب کنید. سپس لیگ ها به چند دسته تقسیم می شوند و شما با داشتن کارت هایی که از درجه اعتبار های مختلفی برخوردارند می توانید در یکی از لیگ ها شروع به بازی کنید. این را هم بدانید که بازی در هر لیگ پاداش های مختلفی دارد.

 

ویژگی‌های مهم بازی Sorare

 

آموزش شروع بازی Sorare

شروع بازی Sorare خیلی سخت نیست و طبق مراحل زیر می توانید وارد بازی شوید:

 1. ابتدا باید در سایت بازی sorare.com ثبت نام و تیمی با نام دلخواه خود ایجاد کنید، سپس بعد از آن ۱۰ کارت در level معمولی به شما تعلق می گیرد.
 2. از بین کارت های موجود ۵ کارت را باید انتخاب کنید.
 3. تیم خود را از بین بازیکنان هر تیم و باشگاهی که مورد علاقه شما است انتخاب کنید.
 4. اولین تیم انتخابی خود را در لیگ ورودی های جدید وارد کنید و ترتیب آن ها را بچینید. لیگ ورودی های جدید مختص بازیکنان جدید است که نام مربیان، تعیین کننده نام لیگ می باشد.
 5. در ۴ لیگ شرکت کنید یا طی ۴ هفته به بازی ادامه دهید تا به سطحی جدید دست پیدا کنید.
 6. تیم خود را با کارت هایی که از طریق امتیاز های خود کسب کرده اید بسازید. حتی می توانید کارت های خود را با دیگر کاربران تعویض کنید تا بتوانید تیمی قوی تر و بهتر داشته باشید.
 7. اطمینان حاصل کنید که بازیکنانی که برای تیم خود انتخاب می کنید به طور مداوم در لیگ مربوط به خود بازی کنند. شما از بازیکنان که در ترکیب تیم نباشند در کل بازی هیچ امتیازی کسب نمی کنید، پس در چیدمان تیم خود دقت کافی را به کار ببرید. علاوه بر این شما می توانید level و امتیاز مربوط به بازیکن خود را ببینید که در سمت چپ کارت بازیکن ها قابل مشاهده است.

بعد از شروع بازی و دریافت کارت های رایگان شما باید مراحل اولیه ثبت نام را پشت سر بگذارید. سپس تیمی را ترتیب دهید که توانایی مقابله و رقابت با سایر شرکت کنندگان را داشته باشد. نکته ای که در بازی sorare باید به آن دقت داشته باشید این است که شما با کارت های رایگانی که بعد از ثبت نام دریافت می کنید فقط در تیم تازه‌وارد ها حق بازی دارید، برای بازی در لیگ های سطح بالا و برنده شدن جوایز بزرگ نقدی باید بتوانید حداقل ۵ کارت کمیاب خریداری کنید.

افرادی که علاقه مند به فوتبال هستند، کم نیستند ولی همه ی آن ها به طور حرفه ای فوتبال را دنبال نمی کنند. ممکن است خیلی از افراد دیدن و بازی فوتبال را تنها هدر دادن وقت بدانند ولی این را بدانید لازمه شرکت در این بازی دنبال کردن فوتبال به صورت حرفه ای می باشد. فوتبال علاوه بر هیجانی که برای افراد ایجاد می کند، اطلاعات زیادی از بازیکنان تیم های مختلف در زمینه مهارت و قدرت جسمانی آن ها را در اختیار شما قرار می دهد. این اطلاعات برای کسانی که قصد شرکت در این مسابقه را دارند بسیار مهم و کاربردی است.

به دلیل این که فوتبال طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارد، همه افراد به دنبال کسب درآمد در این زمینه، با ترکیب فوتبال با بازی های دیگر هستند که تاکنون به خوبی جواب داده و بازی های محبوبی هم برای مردم در سنین مختلف تولید شده اند. به طور مثال ترکیب فوتبال با بلاکچین فکر هوشمندانه ای است که می توان علاوه بر لذت بردن و رقابت در بازی، با قواعدی خاصی امتیاز کسب کرد و سود بسیار خوبی را به دست‌آورد.

از دیگر مزایای این بازی می توان به این نکات اشاره کرد که اولا به هیچ وجه این بازی وقت شما را نمی گیرد و دوما اینکه به افراد شرکت کننده حس یک مربی حرفه ای را القا می کند که بازی بازیکنان خود را مدیریت می کند و از عملکرد آن ها امتیاز کسب می کند.

 

لیگ ‌ها در بازی Sorare

 

لیگ ‌ها در بازی Sorare

لیگ های مختلف در بازی Sorare عبارتند از:

 • لیگ ستاره ها: در این لیگ کلیه بازیکنان از همه ی تیم هایی که در جهان وجود دارند حضور دارند. پس انتخاب این لیگ به افرادی که بازیکنان آن ها از قاره های مختلف هستند، پیشنهاد می شود.
 • لیگ نوجوانان: تنها افراد زیر ۲۲ و ۲۳ سال در این لیگ هستند. کارت هایی که به افراد موجود در این لیگ داده می شود متفاوت است و مختص رده سنی خودشان می باشد.
 • لیگ ناحیه ای: لیگ ناحیه ای همه ابر فوتبالیست ها از کلیه قاره ها را شامل می شود و برای افرادی که بازیکنان خود را از یک منطقه انتخاب کرده اند گزینه مناسبی است.

نکته ای که در این بخش وجود دارد این است که بهتر است بازیکنانی را برای تیم خود انتخاب کنید که در برنامه هفتگی خود تعداد بازی بیشتری دارند، چرا که هر چه بازیکن شما گران‌تر باشد و برنامه کاری بهتری داشته باشد به همان میزان تیم شما قوی تر می شود و پاداش شما بیشتر خواهد شد.

 

بازی‌های بیشتر در صفحه: بازی NFT

 

کارت ‌ها در بازی Sorare

بازی Sorare یک بازی بر مبنای کارت هایی است که در دست دارید. در نتیجه شناخت کارت ها و داشتن اطلاعات در مورد آن ها نقش مهمی در عملکرد شما در بازی دارد. در بازی ۴ نوع کارت وجود دارد که شما می توانید آن ها را بخرید. نکته ی حائز اهمیت این است که هر چه کارت شما کمیاب‌تر باشد، به همان میزان پاداش بیشتری برای شما خواهد داشت.

 • کارت های معمولی یا common کارت های رایگان با پس زمینه سفید هستند.
 • کارت های limited کارت هایی با پس زمینه زرد هستند که با پرداخت مبلغ کمی برای شرکت کنندگان صادر می شوند.
 • کارت های Rare با پس زمینه قرمز نسبت به کارت های limited ارزش و قیمت بیشتری دارند.
 • کارت های Super rare کارت هایی با پس زمینه آبی هستند که از کارت های فوق کمیاب‌تر و از درجه اهمیت بیشتری برخوردارند.
 • کارت های Unique کارت هایی با پس زمینه مشکی هستند که کمیاب‌ترین و با ارزش ترین کارت های بازی sorare محسوب می شوند.

 

کارت ‌ها در بازی Sorare

 

کسب درآمد از بازی Sorare

حال که مراحل اولیه بازی sorare و اصول آن را برای کسب امتیاز، تشکیل تیم و شرکت در لیگ یاد گرفته اید، بهتر است به بعد دیگر این بازی که کسب درآمد می باشد، بپردازیم. اولین و راحت ترین راه برای کسب درآمد، برنده شدن در جوایز دوره ای است. روش دیگر رقابت کردن با سایر کاربران می باشد که هر چه بیشتر با شرکت کنندگان دیگر وارد رقابت و بازی شوید پاداش بیشتری دریافت می کنید.

 

دانلود بازی Sorare

علاقه‌مندان به این بازی می‌توانند این بازی را به صورت آنلاین در مرورگر خود انجام دهند یا اپلیکیشن Sorare را دانلود کنند. در نظر داشته باشید که اپلیکیشن سوراره در حال حاضر در حالت بتا برای اندروید قرار دارد و فقط نسخه IOS آن موجود است. لینک دانلود از AppStore.

 

امتیاز دهید

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا