اخبار صرافی‌ ها

سواستفاده تعدادی از کارمندان بایننس از ریزش لونا

برخی از کارمندان بایننس پیشنهاد داد و ستد علیه کاربران خود را در طول Luna و UST Drawdown کردند.

در آخرین جلسه AMA مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس فاش کرد که برخی از کارمندان بایننس پیشنهاد داده اند در طول خرابی لونا علیه کاربران خود معامله کنند و سود زیادی کسب کنند. CZ به کاربران Reddit گفت که بعد از آن چه اتفاقی برای آن کارمندان افتاد.

مدیر عامل بایننس، صرف نظر از اصول اخلاقی، توضیح داد که این تصمیم برای بایننس به عنوان یک نهاد تجاری غیرعاقلانه بوده است. به گفته CZ، افرادی که آن را پیشنهاد کردند بلافاصله اخراج شدند.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا