تحلیل هفتگی سولانا (SOL) ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

ارز دیجیتال سولانا که با ریزش‌های بازار همراه شده در حال ثبت کف‌های قیمتی جدیدی است. هم اکنون سولانا در قیمت ۴۱ دلار در حال معامله بوده که در ۹ ماه اخیر بی سابقه بوده است. در حال حاضر سولانا به یکی از سطوح حمایتی مهم خود رسیده است. هر چند با توجه به شرایط کنونی احتمال ریزش بیشتر و رسیده به حمایت ۲۵ دلاری دور از ذهن نیست.

 

تایم فریم روزانه سولانا
تایم فریم روزانه سولانا

 

با توجه به نفوذ RSI به محدوده اشباع خرید و سطح کلیدی کنونی سولانا، احتمال یک توقف و برگشت کوتا مدت وجود دارد قیمت وجود دارد. اما کف واقعی سولانا با توجه به شرایط بازار می‌تواند حمایت ۲۵ دلاری باشد. 

 

سولانا نمای هفتگی
سولانا نمای هفتگی

 

در نمای هفتگی نیز، فشار فروش سولانا کاملا قابل مشاهده است. همچنین ورود اوسیلاتور استوکاستیک به محدوده منفی نشان از قدرت گرفتن فروشنده‌ها دارد. اما همانطور که گفته شد سطح فعلی می‌تواند یک ترمز کوتاه مدتی برای قیمت ایجاد کند.

 

پیشنهاد

سولانا بدون شک یکی از بهترین پروژه‌های دنیای بلاکچین و از آیند‍‌‌ه‌داران این عرصه است. قطعی نوسانات بازار چیزی ارزش واقعی یک پروژه کم نخواهد کرد. اگر قصد سرمایه‌گذاری در پروژه سولانا را دارید، احتمال دیدن قیمت‌های کمتر وجود دارد. اما برای کاهش ریسک می‌توانید پول خود را به دو بخش تقسیم کرده و به‌صورت پله‌ای خرید کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا