تحلیل هفتگی سولانا (SOL) ۹ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال سولانا در ماه‌های گذشته اوضاع خوبی نسبت به رقبای خود نداشته است. سولانا که تا رتبه سوم ارز‌های بازار پیشرفته بود هم‌اکنون جایگاه نهم را به خود  اختصاص داده است. پروژه محبوب سولانا در هفته گذشته موفق به حفظ حمایت کلیدی ۵۰ دلار نشد و با شکست حمایت گارد نزولی خود را حفظ گرده است.

 

تایم فریم روزانه سولانا
تایم فریم روزانه سولانا

 

همانطور که در تصویر مشاهده می‌فرمایید، سولانا سطح حمایتی ۵۰ دلار را از دست داده و در حال تکمیل پول بک است. در صورت تایید پول بک و معتبر بودن شکست، سولانا می‌تواند به سمت حمایت پایین‌تر خود یعنی سطح ۲۲ دلار حرکت کند. رسیدن سولانا به قیمت ۲۲ دلار  به معنی از دست دادن تمام رشدی بود که در سال ۲۰۲۱ تجربه کرد.

اندیکاتور‌ها در نماد سولانا اوضاع بدی ندارند، واگرایی RSI و کراس صعودی Macd نشانه‌های مثبتی هستند، با این حال تا زمانی که قیمت زیر سطح ۵۰ دلار باشد احتمال نزول بیشتر است.

 

  • برای خرید سولانا عجله‌ نکنید، سولانا در موقعیت معامله نیست.
  • تثبیت بالای ۵۰ دلار یا رسیدن به حمایت ۲۵ دلار می‌تواند موقعیت معامله را ایجاد کند.
  • در صورت علاقه‌مندی به سرمایه‌گذاری در پروژه سولانا حتما مدیریت سرمایه را رعایت کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا