تحلیل سولاناتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل سولانا، قدرت بالای نزول، ۸ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال سولانا، پس از ماه‌‌ها تلاش، موفق به عبور از سد مقاومت ۴۸ نشد. مقاومت استاتیک ۴۸ دلار یکی از مهم‌ترین سطوح سولانا بود که شکست آن می‌توانست امید مضاعفی به سرمایه‌گذاران خود هدیه دهد. پس از شکست گاو‌ها این ارز دیجیتال از سقف قیمتی اخیر خود ۳۲ درصد ریزش کرده. هم‌اکنون در زمان نگارش این مطلب قیمت سولانا در حدود ۳۲ دلار است. با توجه به مامنتوم نزولی بالا، انتظار ادامه ریزش تا کف حمایت ۲۲ دلار را داریم. برای مشاهده جزئیات بیشتر از تحلیل سولانا تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال سولانا

همانطور که در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید، خرس‌ها برتری مطلقی نسبت به خریداران سولانا بدست آورده‌‍اند. این قدرت می‌تواند سولانا را به سمت مهم‌ترین حمایت کلیدی آن که قیمت ۲۲ دلار است سوق دهد. همانطور که قبل‌تر نیز گفته بودیم ۲۲ دلار می‌تواند کف نهایی سولانا و بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری در این رمز ارز باشد.

 

نمودار روزانه سولانا
نمودار روزانه سولانا

 

اندیکاتور RSI نیز نزولی بیشتر از دیگر رمز‌ارز از خود نشان داده است. این اندیکاتور به سطح ۳۰ و آستانه ورود به اشباع فروش رسید و به آن واکنش نشان داد. کندل‌‌های سبز کنونی همگی فعلا نفش پول بک و اصلاح روند را ایفا کرده و حرکت اصلی همچنان نزولی است. 

  • برای خرید سولانا بهتر است عجله نکنید، ادامه ریزش‌ها می‌تواند فرصت‌‍‌های بهتر و کم ریسک‌تری برای سرمایه‌گذاری ارائه دهد.
  • برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاری می‌توانید از خرید پله‌ای استفاده کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا