تحلیل سولاناتحلیل آلت‌ کوین‌ هاتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل سولانا، بلاتکلیفی معامله‌گران، ۵ مهر ۱۴۰۱

روند اصلی ارز دیجیتال سولانا همچنان نزولی است اما در دو هفته اخیر دچار یک بلاتکلیفی و حمایتی نسبی شده است. ظاهرا تمایلات به سمت نزول تا کف ۲۲ دلار است اما فعلا به صورت ساید در حال حرکت است. اگر گاو‌ها اجازه ریزش بیشتر ندهند و از همین محدوده شروع به حمایت کنند، سولانا می‌تواند تا مقاومت کلیدی ۴۸ دلار رشد کند. باید دید که این رمز ارز محبوب کدام مسیر را برای حرکت بعدی خود انتخاب خواهد کرد. هم‌اکنون قیمت سولانا در حدود ۳۴ دلار نوسان می‌کند. برای بررسی دقیق‌تر تا پایان تحلیل سولانا همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال سولانا

همانطور که گفتیم فعلا قیمت در یک روند کوتاه مدتی خنثی حرکت می‌کند. باید دید آیا خریداران اقدام به حمایت می‌کنند یا سولانا نزول خود تا سطح ۲۲ دلار را ادامه خواهد داد.  هر صعودی می‌تواند قیمت را برای امتحان دوباره مقاومت ۴۸ دلار حرکت دهد. همچنین شکست گاو‌ها اینبار لمس حمایت کلیدی ۲۲ دلار را رقم خواهد زد. سطح حمایتی که می‌تواند کف نهایی سولانا را تشکیل دهد.

 

تحلیل سولانا
تحلیل سولانا

 

اندیکاتور RSI نیز روند خنثی را تجربه کرده است اما با کندل‌های سبز اخیر کمی گارد صعودی گرفته و در حال نفوذ به سطح بالای ۵۰ است. در صورتی که RSI بتواند خود را بالای سطح ۵۰ تثبیت کند، قدرت گاو‌ها بیشتر از خرس‌ها شده و صعود محتمل‌تر خواهد شد. فعلا باید منتظر تثبیت این اندیکاتور ماند.

همچنین میانگین متحرکت ۱۰۰ دوره‌ای را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مقاومت‌های قیمت می‌توان در نظر گرفت. شکست این مقاومت صعود‌های آینده را هموار‌تر خواهد کرد.

 

  • فعلا سولانا در موقعیت معامله قرار ندارد، بهتر است نظاره‌گر بازار باشید تا تمایلات قیمتی و مسیر حرکت آینده آن مشخص شود.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا