تحلیل سولانا، پافشاری خرس‌ها در بازار، ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

در تحلیل سولانا هفته‌های گذشته دیدیم که احتمال ادامه روند نزولی سولانا بسیار بالاست و کف قیمتی آن می‌تواند محدوده ۲۲ دلار باشد. در هفته گذشته سولانا هفته آرامی را پشت سرگذاشت اما روند نزولی آن همچنان پا برجاست و خرس‌ها خوب توانسته‌اند قیمت را پایین بکشند. هم‌اکنون سولانا در یک روند اصلاحی (صعودی) کوتاه مدت است اما انتظار داریم حمایت ۲۰ تا ۲۲ دلار مانند یک آهنربا قیمت را به خود جذب کند.

  • احتمال اینکه محدوده ۲۰ تا ۲۲ دلار کف نهایی سولانا را تشکیل دهد بسیار بالاست.

 

تایم فریم روزانه سولانا
تایم فریم روزانه سولانا

 

اندیکاتور‌های سولانا از اوضاع نسبتا خوبی برخوردار هستند، گارد نزولی خود را شکسته و اقدام به صعود کرده‌اند. اندیکاتور استوکاستیک نیز بعد از یک حرکت رنج نسبتا طولانی اقدام به صعود کرده و کمی مامنتوم صعودی به قیمت بخشیده است.

درتایم فریم هفتگی، RSI به محدوده‌ای رسیده که در گذشته سولانا ۱.۵ دلاری آن محدوده را به خود اختصاص داده بود.

  • با تمام این اوصاف همچنان احتمال رسیدن به کف ۲۲ دلار وجود دارد، اما آن محدوده حمایتی می‌تواند کف نهایی سولانا باشد.
  • پس از برخورد قیمت به حمایت ۲۲ دلار احتمال وقوع یک روند رنج طولانی مدت نیز وجود دارد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا