تحلیل سولانا، بازگشت خرس‌ها، ۳ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال سولانا گویا به صعود‌های خود پایان داد! در تحلیل سولانا روز‌ها گذشته باری دیگر با تلاش گاو‌ها به مقاومت کلیدی ۴۵ دلار برخورد کرد اما موفق به عبور از آن نشد. پس از عدم موفقیت گاو‌ها باری دیگر خرس‌های بازار سکان در دست گرفته در حال پایین کشیدن قیمت سولانا هستند. هم‌اکنون این ارز دیجیتال محبوب با قیمت ۳۸ دلار در حال معامله است و به سمت اهداف ۳۲ و ۲۲ دلار در حرکت است.

 

نمودار روزانه سولانا
نمودار روزانه سولانا

 

گارد نزولی و فشار فروش خرس‌ها در کندل‌های قرمز به وضوح مشخص است. هدف اول این حرکت نزولی ۳۲ و هدف نهایی می‌تواند ۲۲ باشد. با توجه به اوضاع بیت کوین، همچنین در صورت عدم تثبیت بالای ۲۲ هزار دلار، فشار فروش سولانا نیز تقویت شده و رسیدن به هدف ۲۲ دلار محتمل‌تر می‌شود.

با این‌حال اندیکاتور RSI همچنان نشانه‌های صعودی در خود جای‌ داده است. در صورتی که RSI موفق به حمایت از خط روند صعودی خود شود، می‌توان به سولانا امید بیشتری داشت. اما شکست خط روند که احتمال بیشتری نیز دارد، سولانا را به روز‌های قرمز باز خواهد گرداند.

  • در موقعیت کنونی، خرید سولانا منطقی نیست، زیرا این ارز دیجیتال موفق به عبور از مقاومت خود نشد و گارد نزولی آن افزایش داشته است.
  • خرید در حمایت‌های گفته شده به‌صورت پله‌ای ریسک سرمایه‌گذاری را کاهش خواهد داد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا