تحلیل سولاناتحلیل

تحلیل سولانا، تمایل بیشتر به نزول، ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال سولانا که هم‌اکنون با قیمت ۳۲ دلار معامله می‌شود. تمایل بیشتری به نزول در خود نشان داده است. اگر قیمت خود را زیر مقاومت ۳۳ دلار تثبیت دهد، انتظار داریم این حرکت نزولی تا سطح ۲۲ دلار ادامه داشته باشد. سطح ۲۲ می‌تواند کف نهایی سولانا را تشکیل دهد که بهترین فرصت‌ برای خرید و سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال است. با ادامه تحلیل سولانا همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال سولانا

همانطور که قبل‌تر گفتیم، تثبیت سولانا زیر سطح ۳۳ دلار که با نقطه چین مشخص شده است، این ارز دیجیتال را به سمت حمایت کلیدی ۲۲ دلار خواهد کشاند. برای اینکه این سناریو تعلیق شود، خریداران باید سولانا را بالای ۳۳ دلار کشانده و تثبیت کنند. در این صورت این ارز دیجیتال می‌تواند باری دیگر برای تست مقاومت کلیدی ۴۸ دلار گام بردارد.

در شرایط کنونی بازار انتظار داریم سناریو نزولی احتمال بیشتری را به‌خود اختصاص دهد.

 

تحلیل سولانا
تحلیل سولانا

 

اندیکاتور RSI نیز موفق نشده تا خود را بالای سطح ۵۰ تثبیت کند. نزول و تثبیت آن زیر سطح ۵۰ مامنتوم نزولی و فشار فروش را افزایش خواهد داد. در این صورت حرکت به سمت حمایت کلیدی سولانا محتمل‌تر خواهد شد. باید دید واکنش RSI در روز‌های آینده چگونه خواهد بود.

 

  • اگر قصد خرید سولانا را دارید، بهتر است تا تثبیت قیمت در یکی از سطوح حمایتی صبر کنید. احتمال وقوع فرصت‌های بهتر برای خرید وجود دارد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا