تحلیل سولانا، صعود ادامه دارد؟ ۲۸ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال سولانا با وجود روز‌های سبز هفته گذشته، همچنان زیر مقاومت کلیدی خود در قیمت ۴۸ دلار در حال نوسان است. چیزی نزدیک به دو ماه است که سولانا زیر این مقاومت معامله شده اما گویا گاو‌های بازار تصمیم به امتحان دوباره این سطح گرفته‌اند. در تحلیل سولانا این هفته بررسی خواهیم کرد آیا امکان عبور از این سد قیمتی وجود دارد یا خیر.

 

نمودار روزانه سولانا
نمودار روزانه سولانا

 

همانطور که در تصویر مشخص است، سولانا به مقاومت کلیدی خود رسیده است، با توجه به شرایط فعلی، نمی‌توان در مورد عبور قیمت از این مقاومت نظری داد. بهترین کار صبر کردن است واکنش‌ها و سیگنال‌های پس از برخورد با مقاومت دیده شود. از آنجایی که بیت کوین پتانسیل صعود بیشتر را در خود جای داده است، سولانا نیز می‌تواند با بیت کوین همگام شود و از سد این مقاومت عبور کند. با این حال احتمال ریزش دوباره پس از برخورد به مقاومت نیز همچنان پا برجاست.

اندیکاتور RSI مامنتوم صعودی خوبی بدست آورده است. این مامنتوم صعودی، در صورت حفظ و تثبیت بالای سطح ۵۰ می‌تواند به صعود بالای مقاومت پیش رو کمک کند.

در صورتی هم که قیمت موفق به عبور از سطح ۵۰ نشود، سولانا باری دیگر تا امتحان دوباره حمایت ۲۲ دلار نزول خواهد کرد.

  • هم‌اکنون سولانا در موقعیت خرید قرار ندارد، برای خرید سولانا، بهتر است تا مشخص شدن تکلیف قیمت با مقاومت پیش‌رو صبر کنید.
  • اگر در قیمت‌های پایین‌تر سولانا خریده‌اید، می‌توانید مقداری از سود معامله‌خود را خارج کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا