تحلیل سولانا، ادامه حرکت تراکمی، ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال سولانا چیزی بیش از دوماه است که در یک مثلث تراکمی گیر افتاده و معامله‌گران را دچار سردگمی کرده است. این تراکم قیمتی می‌تواند با یک حرکت قوی پایان پذیرد. در تحلیل سولانا خواهیم دید اگر قیمت مثلث را به سمت بالا بشکند، می‌تواند از سد مقاومت استاتیک ۴۸ دلار عبور کند و به سمت اهداف بالاتر که مهم‌ترین آن خط روند نزولی تاریخی است حرکت کند. اما در صورتی که این محدوده تراکمی به سمت پایین شکسته شود، سولانا  می‌تواند باری دیگر برای امتحان حمایت ۲۲ دلار که مهم‌ترین کف قیمتی سولانا است، حرکت کند.

 

نمودار روزانه سولانا
نمودار روزانه سولانا

 

تا زمانی که سولانا اقدام به خروج از این محدوده تراکمی نکند، نمی‌توان به قطعیت در مورد جهت حرکت آن صحبت کرد. مخصوصا زمانی اندیکاتور‌ها نیز سیگنال خاصی را منتشر نکرده‌اند. اگر قصد معامله این ارز دیجیتال را دارید، بهتر است تا شکسته شدن سطوح مقاومتی و حمایتی آن صبر کنید.

اندیکاتور RSI کمی اوضاع خوبی دارد، همچنان خط روند خود را خفظ کرده و بالای محدوده ۵۰ نوسان می‌کند، اما نادیده نباید گرفت که از گارد و مامنتوم صعودی آن کاسته شده است.

اندیکاتور مکدی نیز حالت کاملا خنثی‌ به خود گرفته و نشانه‌ای از صعود یا نزول در آن دیده نمی‌شود.

  • در شرایط کنونی نظاره‌گر بازار بودن بهترین تصمیم ممکن است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا