تحلیل سولانا، ادامه نزول، ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

 

ارز دیجیتال سولانا و نزول‌های پی در پی! در تحلیل سولانا هفته گذشته گفتیم که اگر قیمت پول بک خود را کامل کند، می‌تواند تا سطح حمایت پایین‌تر خود یعنی محدوده ۲۲ دلار نزول کند. طبق تحلیل سولانا باری‌ دیگر همراه با نزول کل بازار ریزش کرد و درحال نزدیک شدن به اصلی‌ترین حمایت خود است. هم‌‌اکنون سولانا با ریزش ۹۰ درصدی از سقف قیمتی خود تمام رشد یک ساله خود را پس گرفته است.

 

چارت یک روزه سولانا
چارت یک روزه سولانا

 

نفوذ اندیکاتور RSI به محدوده اشباع فروش در کوتاه مدت می‌تواند نزول را قدرت بخشد. اما در میان مدت می‌تواند به معنی پایان فشار فروش و روند نزولی قیمت باشد. احتمال اینکه محدوده ۲۲ دلار کف واقعی سولانا باشد بسیار بالاست و ریزش بیشتر کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد. بلاکچین سولانا هم‌اکنون میزبان پروژه‌ها، متاورس و بازی‌های جذاب و قدرتمندی است. با وجود برخی مشکلات فنی پروژه به وقت خود باقی است.

  •  برای خرید سولانا بهتر است صبر کنید تا قیمت به حمایت ۲۲ دلار واکنش داده و خود را تثبیت کند.
  • برای سرمایه‌گذاری بلند مدت خرید در این قیمت‌ها بسیار ارزنده است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا