تحلیل سولاناتحلیل

تحلیل سولانا، صعود تا کجا؟ ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

ارز دیجیتال سولانا، این روز‌ها به رنگ سبز درآمده، سولانایی در حال رسیدن به کف ۲۲ دلار بود، به یک باره تغییر جهت داد و در حال رسیدن به سطح ۴۸ دلار است. سطحی از قدرت بالایی بر خوردار است. فعلا تا زمان واکنش به مقاومت پیش‌رو نمی‌توان پیش‌بینی قابل توجهی کرد. اگر سولانا موفق شود مقاومت ۴۸ را از سر راه بردارد، فشار خرید بیشتری در انتظار آن خواهد بود. هم‌اکنون قیمت سولانا در حدود ۳۸ دلار معامله می‌شود. برای مشاهده جزئیات بیشتر با ادامه تحلیل سولانا همراه ما باشید.

 

تحلیل تکنیکال سولانا

در حال حاضر تنها باید نظاره گر سولانا بود تا مسیر خود به سمت مقاومت ۴۸ دلار طی کند. همانطور که گفتیم اگر خریداران این سطح مقاومتی را بشکنند، سولانا در میان مدت می‌تواند تا ۶۰ دلار و حتی ۸۰ دلار صعود کند. در صورتی که ۴۸ دلار باری دیگر مانع ریزش قیمت شود، این رمز ارز دچار افزایش فشار فروش شده و به سطوح حمایتی زیرین حرکت خواهد کرد که مهم‌ترین آنها: ۳۲ و ۲۲ دلار است.

 

تحلیل سولانا
تحلیل سولانا

 

اندیکاتور RSI نیز حرکت صعودی قدرتمندی انجام داده است. صعود شارپی RSI از مصمم بودن خریداران برای صعود ندا می‌دهد. با توجه به این مامنتوم صعودی حتی می‌توان انتظار شکست مقاومت ۴۸ دلار را از سولانا داشت.

 

  • برای خرید سولانا بهتر است عجله نکنید، صبر کنید تا واکنش به سطح مقاومت اتفاق اوفتد، در صورت شکست و تثبیت می‌توان با رعایت حد ضرر وارد معامله خرید شد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

آرش طاهری

آرش یک روزنامه نگار ارز دیجیتال است که در کرج زندگی می‌کند. او خود را دیر وارد بازی کرد، زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه در حوزه‌ی تکنولوژی و فناوری با تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا