تحلیل سولانا، گارد نزولی، ۲۰ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال سولانا که مدت‌هاست صحبت از نزول بیشتر آن می‌کنیم، باری دیگر با گارد نزولی همراه شد. در تحلیل سولانا هفته‌های گذشته این دیدیم که این ارز دیجیتال با فراز و نشیب‌هایی همراه بود اما در طی نوسانات نیز همچنان گارد نزولی خود را حفظ کرد. سولانا کاملا خود را زیر مقاومت ۴۸ دلار تثبیت کرده و انتظار داریم تا حمایت ۲۰ – ۲۲ دلار ریزش کند. هم‌اکنون این ارز دیجیتال با قیمت ۳۵ دلار در حال معامله است.

 

نمای روزانه سولانا
نمای روزانه سولانا

 

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، سولانا درگیر یک روند نزولی بلند مدت و یک روند نزولی کوتاه مدت است. انتظار داریم هدف نهایی قیمت از این ریزش، محدوده ۲۲ دلار باشد. یک حمایت کم اعتبارتر سد راه سولانا است که در قیمت ۳۲ دلار قرار دارد، اما در صورت تمایل به نزول آن حمایت خیلی نمی‌تواند جلوی فروشندگان بازار را بگیرد.

اندیکاتور RSI نیز موفق به تثبیت جایگاه خود بالای سطح ۵۰ نشد و دوباره سمت نزول سر خم کرده است. در صورتی که سولانا به کف حمایت ۲۲ دلاری برسد می‌تواند تارگت نهایی ریزش باشد و خرید در آن محدوده کم ریسک خواهد بود.

  • بهترین نقاط خرید کف حمایت ۲۰ – ۲۲ دلار یا بالای مقاومت ۴۸ دلار است.
  • خرید در نقطه ۲۰ دلار با رعایت حد ضرر بسیار کم ریسک خواهد بود.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا