تحلیل هفتگی سولانا (Solana) ۲ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال سولانا هفته گذشته را آرام پشت سر گذاشت. سولانا پس از برخورد به مهم‌ترین سطح حمایتی خود در قیمت ۴۲ دلار، کمی از ریزش خود را ریکاوری کرد. احتمال اینکه سولانا در همین محدوده قیمتی وارد فاز انباشت و کف سازی شود بسیار بالاست، با این حال کف قیمتی سولانا را می‌توان محدوده ۲۵ دلار در نظر گرفت.

 

سولانا تایم فریم روزانه
سولانا تایم فریم روزانه

 

اندیکاتور MACD با یک واگرایی ماژور همراه شده و درحال تشکیل یک کراس صعودی است. هشدار مکدی درکنار واکنش مثبت به حمایت کلیدی سولانا می‌تواند نشانه‌ای از توقف نزول بیشتر باشد. در تصویر دو سناریو احتمالی آینده سولانا کشیده است. سولانا در حال پیدا کردن کف‌های قیمتی خود است که می‌تواند محدوده فعلی یا حمایت ۲۵ دلار باشد.

 

سولانا تایم فریم هفتگی
سولانا تایم فریم هفتگی

 

سولانا در تایم فریم هفتگی، ظاهرا در حال تشکیل یک الگو ۵ موجی است. طبق این الگو اصلاح قیمتی سولانا رو به پایان بوده و به دنبال پیدا کردن کف‌ قیمتی خود است. تارگت موج پنجم سولانا را در محدوده ۳۰۰ تا ۳۵۰ دلار می‌توان یافت.

حمایت و مقاومت کوتا مدت سولانا شامل سطوج زیر می‌شود.

  • حمایت: ۵۰ و ۲۲ دلار
  • مقاومت: ۶۶ و ۸۰ دلار

سولانا پروژه قدرتمندی در حوزه ارز‌های دیجیتال است، پروژه‌ای که با رشد انفجاری خود در سال۲۰۲۱ زبان‌زد فعالین این بازار شد. سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال می‌تواند در بلند مدت سود‌ساز باشد. برای خرید سولانا می‌توانید پول خود را به بخش تقسیم کرده در قیمت‌های ۵۰ دلار و ۲۵ دلار اقدام به خرید و سرمایه‌گذاری در این رمز‌ارز بکنید.

  • مدیریت سرمایه تنها راز ماندگاری در بازار مالی است. 

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا