تحلیل هفتگی سولانا، کف قیمتی سولانا کجاست؟ ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال سولانا، مدت‌هاست که با ریزش همراه بوده و نسبت به رقبای خود ریزش بیشتری را تجربه کرده است. ناگفتنی نیست که مشکلات فنی شبکه و از دسترس خارج شدن چندین باره آن در ریزش‌ها بی تاثیر نبوده است. سولانا که در هفته گذشته حمایت مهم ۴۶ دلاری خود را شکست. همچنان زیر محدوده گفته شده در حال نوسان است. حمایت مهم ۴۶ دلار اکنون تبدیل به مقاومت کلیدی شده است.

 

تایم فریم روزانه سولانا
تایم فریم روزانه سولانا

 

سناریو‌های احتمالی در نمودار نشان داده شده‌‍اند. تا زمانی که سولانا زیر محدوده ۴۶ دلار نوسان کند، احتمال رسیدن به حمایت کلیدی ۲۲-۲۵ دلاری وجود دارد. اما بازگشت قیمت بالای ۴۶ دلار و تثبیت بالای آن می‌تواند کمی از فشار بر روی این ارز دیجیتال بکاهد.

اندیکاتور RSI نسبت به قیمت واگرایی از خود نشان داده که نشانه صعودی است، با این حال تا زمانی که قیمت زیر محدوده ۴۶ دلار است همچنان احتمال ریزش بیشتر است.

  • هم‌اکنون سولانا در موقعیت معامله‌ قرار ندارد و صبر کردن بهترین گزینه است.
  • با وجود مشکلات فنی پروژه، سولانا همچنان می‌تواند جزو آینده داران این عرصه باشد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا