تحلیل سولانا، خرس‌ها در کمین‌اند، ۱۳ تیر ۱۴۰۱

ارز دیجیتال سولانا، مدت‌هاست که در روند نزولی اسیر شده است. این ارز دیجیتال، کاملا طبق تحلیل سولانا در هفته گذشته در حرکت است و به سمت حمایت ۲۰ سنت خود در حال حرکت است. هرچند که هم‌اکنون یک حمایت نسبی در قیمت ۳۲ دلار برای خود ساخته است. اما هدف قیمتی سونا در این بازار خرسی را می‌توان قیمت ۲۰ تا ۲۲ دلار در نظر گرفت.

 

تحلیل روزانه سولانا
تحلیل روزانه سولانا

 

سناریو کشیده شده در تصویر مدت‌هاست که معتبر است و قیمت کاملا مطابق با آن حرکت می‌کند. انتظار داریم سولانا هدف قیمتی ۲۲ دلار را لمس کند. قطعا اوضاع بیت کوین و شرایط کلی بازار نیز در سولانا تاثیرگذار است. حتی اگر این ارز دیجیتال هدف قیمتی ۲۲ دلار را تاچ نکند، با این حال فعلا در موقعیت خرید قرار ندارد.

در چند روز گذشته سولانا دچار سردرگمی بین خریدار و فروشنده قرار گرفته، کندل‌های دوجی نشان از همین امر دارد. حال باید دید پیروز این جدال خرس‌ها هستند یا گاو‌ها.

اندیکاتور RSI اوضاع نسبتا خوبی دارد، گارد نزولی از بین رفته و در تلاش برای نفوذ به سطح بالای ۵۰ است. در صورت موفقیت در این مسیر سولانا می‌تواند اوضاع بهتری را تجربه کند و بلکه باری دیگر به بالای سطح ۴۸ دلار نفوذ کند.

 

  • اگر به سرمایه‌گذاری در پروژه سولانا علاقه‌مند هستید، بهتر است تا مشخص شدن تکلیف قیمت صبر کنید.
  • در صورت خرید سولانا در کف قیمتی، می‌تواند به دید بلند مدت سرمایه‌گذاری کم ریسکی باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا