تحلیل سولانا، قدرت طلبی خرس‌ها، ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

ارز دیجیتال سولانا، باری دیگر اقدام به عبور از مقاومت کلیدی خود کرد اما با شکست مواجه شد. خرس‌ها در کمین نشسته و دوباره میدان را بدست گرفتند. در تحلیل سولانا خواهیم دید که کندل‌های قرمز روزانه تا کجا می‌تواند ادامه پیدا کند و هدف قیمت از این ریزش‌ها کجاست. هم‌اکنون سولانا با قیمت ۳۸ دلار درحال معامله بوده و از سقف تاریخی خود ۸۵ درصد ریزش را تجربه کرده است.

 

نمودار روزانه سولانا
نمودار روزانه سولانا

 

هجوم فروشندگان و مامنتوم نزولی در تصویر کاملا مشخص است. شکست خوردن خریداران برای بار دوم می‌تواند سولانا را تا سطوح پایین‌تر فشار دهد. اولین تمرز این ارز دیجیتال می‌تواند قیمت ۳۲ دلار و در نهایت حمایت کلیدی ۲۲ دلار باشد. در صورتی که سولانا به حمایت کلیدی ۲۲ برسد و به آن واکنش دهد، احتمالا آن محدوده کف نهایی سولانا خواهد بود.

اندیکاتور RSI خط روند صعودی خود را به سمت پایین شکسته که می‌تواند به قدرت گرفتن خرس‌ها کمک کند. در صورت تثبیت شکست و نزول به زیر سطح ۵۰، خرس‌های سولانا قدرت بیشتری خواهند گرفت. 

  • اگر قصد خرید سولانا را دارید، به هیچ وجه عجله نکنید، در شرایط کنونی بهتر است نظاره‌گر بازار بوده و تا تثبیت قیمت صبر کنید.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا