تحلیل سولانا، ادامه حرکت نزولی، ۷ تیر ۱۴۰۱

تحلیل سولانا در هفته‌های گذشته نشان از قدرت خرس‌های در این ارز دیجیتال میداد. بیش از یک ماه است که حمایت کلیدی ۴۵ دلار شکسته شده و قیمت در حال نوسانی نزولی به سمت حمایت اصلی سولانا در محدوده ۲۰ تا ۲۲ دلار است. با توجه به تثبیت قیمت زیر مقاومت ۴۵ دلاری، احتمال رسیدن به حمایت ۲۲ دلار بسیار بالاست.

حمایت ۲۲ دلار می‌تواند کف نهایی سولانا باشد، قطعا سروکله خریداران در این محدوده قیمتی پیدا خواهد شد و از این ارز دیجیتال حمایت خواهند کرد.

اندیکاتور RSI برای مدت کوتاهی به بالای محدوده ۵۰، نفوذ کرد اما این به نظر می‌رسد که یک شکست جعلی اتفاق افتاده و باری دیگر به سمت پایین سر کج کرده است. نفوذ RSI به محدوده زیر ۵۰ می‌تواند قیمت را به سمت نزول بیشتر هدایت کند.

مشکلات فنی شبکه سولانا در ادامه نزول این ارز دیجیتال بی تاثیر نبوده است. اما همچنان سولانا یکی از بهترین شبکه‌‌های بلاکچینی با اکوسیستم قدرتمند است.

  • اگر قصد سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال سولانا را دارید بهتر است تا تثبیت قیمت صبر کنید.
  • فعلا سولانا در موقعیت معامله قرار ندارد.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا