سولانا با ۱ میلیون تراکنش هفتگی در صدر است!

تقاضای کلی برای NFTها ممکن است کم باشد، اما تقاضای سولانا اینطور نیست. در واقع، طبق داده‌های نانسن، تراکنش‌های سولانا NFT به یک میلیون در هفته افزایش یافت. مجیک ادن و متاپلکس که باعث افزایش حجم معاملات در بازارهای NFT مبتنی بر سولانا می‌شوند، سهم بازار مربوط به خود را از فضای کلی NFT، در این ماه، افزایش دادند. اما آخرین افزایش فعالیت در بلاکچین را می‌توان به y00ts mint t00b مبتنی بر Solana نسبت داد که بیش از ۱۰.۵ میلیون دلار فروش داشته است.

 

y00ts سولانا نمایش را می‌دزدد

داده‌های DappRadar حاکی از آن است که y00ts حتی مجموعه Bored Ape Yacht Club (BAYC) و سرویس نام‌گذاری اتریوم (ENS) را در هفته گذشته تحت‌الشعاع قرار داده است.

 

مجموعه y00ts mint t00b پس از شروع داغ هفته گذشته، حتی در صدر جدول حجمی OpenSea قرار گرفت. با این حال، راه‌اندازی مورد انتظار آن از تاخیر و عوارض در امان نماند. در ابتدا قرار بود در ۴ سپتامبر از آن رونمایی شود، اما به دلیل شناسایی یک blocker bug، مینت کردن y00ts به تعویق افتاد و روز بعد فعال شد.

 

در میان هرج و مرج، شرکت فناوری Web 3 مرتبط با این پروژه، Dust Labs، مبلغ ۷ میلیون دلار بودجه از چندین شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر از جمله FTX Ventures و Solana Ventures دریافت کرد. علاوه بر این، whitelist آن شامل افراد مشهوری مانند اسطوره فوتبال وین رونی، ستاره سابق بسکتبال آلن آیورسون و رپر لیل بیبی بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا