تحلیل سولانا، پشت سد ترندلاین، ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل سولانا در هفته اول اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت سولانا به سمت ترندلاین نزولی دارد. زمان تصمیم‌گیری سولانا فرا رسیده است. آیا دوباره سولانا از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل سولانا به وضعیت جفت ارز SOL/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز سولانا

تحلیل سولانا نشان می‌دهد که قیمت در دو هفته گذشته یک خط روند بلند مدت را که از سقف ۲۶۰ دلاری می‌آید را شکست. هفته پیش نیز پولبکی به این خط روند زده شد. حال باید منتظر ادامه حرکت صعودی باشیم. اما ترندلاین نزولی نیز وجود داردکه در گذشته قیمتی درگیری با این ترندلاین وجود دارد. اما باید دید بالاخره در این هفته این ترندلاین شکسته می‌شود؟ یا دوباره از این ناحیه ریجکت می‌شود.

تحلیل سولانا هفته اول اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال سولانا

قیمت سولانا در این هفته کف ۲۰.۷۳ دلار را دیده است. اما مسیر صعودی برای سولانا به نظر سخت به نظر می‌رسد. چون ۲۳.۵ دلار مقاومت مهمی است. در صورت شکستن این مقاومت درگیری بعدی قیمت در ۲۴ دلار خواهد بود. این ناحیه مقاومت هفتگی سولانا است. شکست و تثبیت در این ناحیه می‌تواند قیمت را تا ناحیه ۲۶ دلار افزایش دهد. اما تثبیت در این ناحیه بسیار اهمیت دارد. چون در هفته گذشته نیز این ناحیه را دیدیم ولی تثبیت قیمت رخ نداد و با ریجکتی از این ناحیه تا حوالی ۲۰.۹ دلار ریزش را تجربه کردیم.

افزایش قیمت سولانا بالای ۲۷ دلار رقم خواهد خورد. این قیمت می‌تواند دوباره مسیر صعودی سولانا را فراهم کند. پس باید منتظر تثبیت قیمت در نواحی ۲۵ دلار باشیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا