تحلیل سولانا، ادامه یا پولبک، ۵ تیر ۱۴۰۲

تحلیل سولانا در هفته دوم تیر ۱۴۰۲ نشان می‌دهد، سولانا هنوز تصمیم گیری نکرده است که به سمت پایین ادامه دهد یا به سمت بالا مسیر صعودی را ادامه دهد. در صفحه تحلیل سولانا به وضعیت جفت ارز SOL/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز سولانا

تحلیل سولانا نشان می‌دهد در حال حاضر صعودگرایان هنوز دنبال موقعیت خوبی برای ورود می‌گردند ولی هنوز در این جایگاه ظاهر نشدند. در واقع مسیری که به پایین آمدیم و از ۲۲ دلار تا ۱۲ دلار رفتیم، می‌تواند با اصلاح همراه شود. اگر این مسیر اصلاحی رخ دهد، سولانا می‌تواند از ۱۷.۴۵ دلار ریزش را دوباره تجربه کند. یعنی روند صعودی هفته پیش یک پولبک به شکست سنگین سه هفته پیش بوده است.

تحلیل سولانا 5 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال سولانا

سولانا بالاخره باید تصمیم خود را بگیرد. در صورتی که ۱۵ دلار به سمت پایین شکست، می‌توان انتظار ریزش بیشتر را از سولانا داشته باشیم. پس در نظر داشته باشید که فعلا دنبال معاملات شورت نباشید. در نهایت اگر سولانا بتواند بالای ۱۸.۵ دلار حرکت کند، می‌تواند تا ۲۰ دلار و ۲۲ دلار حرکت صعودی را ادامه دهد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا