تحلیل سولانا، رنج داخل مثلث، ۳۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل سولانا در هفته اول تیر ۱۴۰۲ نشان از حمایت قیمتی در ۱۴ دلار دارد. همچنان در داخل مثلث متقارن در حال رنج زدن است. آیا باید منتظر ریزش بیشتر باشیم؟ یا دوباره ریزش را شاهد خواهیم بود؟ در صفحه تحلیل سولانا به وضعیت جفت ارز SOL/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز سولانا

تحلیل سولانا نشان از افزایش قیمت به صورت موقتی دارد. ۱۶.۵ دلار فعلا در نقش مقاومت اعمال خواهد شد. در صورتی که از این ناحیه عبور کنیم، ۱۷.۵ دلار اولین مقاومت پیش روی افزایش قیمت خواهد بود. سپس به ۱۸.۶ دلار خواهد رسید که می‌توان مانعی برای افزایش قیمت سولانا باشد.

۱۹.۵ دلار به نظر می‌رسد، می‌توان مانعی برای افزایش قیمت باشد. در ادامه ۲۵ دلار مرز بین صعودی و نزولی قیمت خواهد بود. چون قیمت می‌تواند تا این ناحیه پیش برود و از آن‌جا به پایین برگردد.

تحلیل سولانا 30 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال سولانا

سولانا ریزش قیمت را نیز می‌تواند، تجربه کند. اگر ریزش پایین ۱۴ دلار برود و نتواند ۱۲ دلار را حفظ کند، اما خط روندی که در این ناحیه است، اگر از بین برود و ریزش‌ها ادامه پیدا کند، می‌تواند تا ۱۱ دلار و حتی ۸ دلار مسیر نزولی را ادامه دهد.

RSI روزانه سولانا به ۳۸ رسیده است. اما اگر بالای ۴۷ حرکت کند، افزایش قیمت می‌تواند رقم بخورد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا