تحلیل سولانا، پشت سد محکم، ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل سولانا در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت سولانا به صورت رنج دارد. زمان تصمیم‌گیری سولانا فرا رسیده است. آیا دوباره سولانا از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در تحلیل هفتگی سولانا به وضعیت جفت ارز SOL/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز سولانا

تحلیل سولانا نشان می‌دهد که شکست مقاومت‌های بالا سری اتفاق افتاده است و در حال پولبک زدن به مقاومت‌های هفتگی و روزانه هستیم که شکسته شده بودند. در این هفته سولانا می‌تواند پس از پولبک به نواحی مهم رشد خود را ادامه دهد. در مسیر صعودی سولانا می‌تواند تا ۳۰ دلار مسیر هموار صعودی را طی کند.

تحلیل سولانا 30 فروردین 1402

 

تحلیل تکنیکال سولانا

در تحلیل سولانا کف حمایتی ۲۳.۰۸ دلار رسیدیم. این قیمت فعلی می‌تواند ریزش و یا پولبک خود را تا نواحی ۲۲.۴ دلار و ۲۱.۷ دلار ادامه دهد. سپس مسیر صعودی برای گاوها هموار خواهد بود. حال می‌توان منتظر شکست ۲۳.۷ دلار بود. سپس تارگت بعدی سولانا ۲۴.۲۲ دلار است. اگر این ناحیه نیز شکسته شود می‌تواند تارگت‌های بالاتری را برای خریداران این ارز رقم بزند و تا ۳۰ دلار یک رالی قیمتی را ادامه دهد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا