تحلیل سولانا، پولبک به شکست، ۲۷ تیر ۱۴۰۲

تحلیل سولانا در هفته آخر تیر ۱۴۰۲ نشان می‌دهد، سولانا عملکردی بهتر نسبت به سایر رقبای خودش داشته است. در صفحه تحلیل سولانا به وضعیت جفت ارز SOL/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز سولانا

تحلیل سولانا نشان می‌دهد که این آلت کوین توانست افزایش نسبتا مناسبی را رقم بزند. در این شرایط که بازار ارزهای دیجیتال در بحران نقدینگی غوطه‌ور است؛ سولانا عملکردی بهتر نسبت به سایر رقبای خودش داشته است. سولانا توانست دو خط روند نزولی خودش را پشت سر بگذارد و بشکند. حال برای تائیدیه گرفتن باید منتظر پولبک به ناحیه شکسته شده باشیم.

تحلیل سولانا 27 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال سولانا

اگر سولانا موفق به عبور از ۳۲ دلار شود؛ آن وقت می‌توان انتظار افزایش قیمت بیت کوین را داشت. در این شرایط ۳۸ دلار می‌تواند مقاومت بعدی سولانا باشد. سپس باید در این ناحیه منتظر رفتار کندلی و فاند برای سولانا باشیم. در واقع این ناحیه مقاومت سختی است که به آسانی شکسته نخواهد شد و عبور از این منطقه حساس به منزله افزایش در کوتاه مدت و میان مدت خواهد بود. به همین دلیل می‌تواند افزایش سرمایه پس از شکست این سطح رخ دهد و حجم زیادی از پول به سمت سولانا روانه شود.

 اما در مسیر نزولی سولانا نباید دوباره به زیر ۲۰ دلار برگردد. در این صورت می‌توان انتظار ریزش بیشتری را برای این ارز دیجیتال داشت. ولی اگر سولانا بتواند ناحیه حمایتی ۲۲ دلار را حفظ کند و یا در ۲۰ دلار ریزش‌ها متوقف شود و شاهد کندل برگشتی باشیم؛ آن وقت می‌توان انتظار افزایش قیمت را از این نواحی حمایتی خواهیم داشت.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا