تحلیل سولانا، کف ۱۵ دلاری، ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل سولانا در هفته چهارم اردیبهشت ۱۴۰۲ حرکت سولانا به سمت خط روند نزولی را نشان می‌دهد. به نظر زمان تصمیم‌گیری سولانا فرا می‌رسد. آیا دوباره سولانا از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل سولانا به وضعیت جفت ارز SOL/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز سولانا

تحلیل سولانا نشان می‌دهد که سولانا از کف ۸ دلاری خودش، کفی بالاتر را ثبت کرده است. این کف حوالی ۱۵ دلار است. این خط حمایتی که هفته پیش به آن اشاره کرده بودیم، جلوی ریزش بیشتر قیمت را گرفته است. این در حالی است که ۲۵ دلار و ۲۶ دلار همچنان به عنوان مقاومت برجا هستند و قمیت در حدوده ۲۱ دلار در حال نوسان است.

تحلیل سولانا 25 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال سولانا

قیمت سولانا در محدوده خرید مناسب قرار دارد. شکست خط روند نزولی بلند مدت می‌تواند، درهای انتقال به سطوح بالاتر را فراهم کند. این در صورتی است که اگر قیمت سولانا به ۱۵ دلار برسد و زیر این ناحیه تثبیت دهد، این ریزش به منزله ادامه مسیر نزولی خواهد بود و سناریو صعودی فیلد می‌شود. اما در صورتی که بتوانیم ۲۵ دلار را بشکنیم، می‌توان انتظار داشت سولانا تا سطوح بالاتری مثل ۳۰ دلار حرکت را ادامه دهد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا