تحلیل سولانا، حفظ مثلث متقارن، ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل سولانا در هفته چهارم خرداد ۱۴۰۲ نشان از حمایت قیمتی از ناحیه ۱۲.۵ دلار دارد. خط روندی که به صورت حمایتی کف قیمتی را گرفت. آیا باید منتظر ریزش بیشتر باشیم؟ یا دوباره ریزش را شاهد خواهیم بود؟ در صفحه تحلیل سولانا به وضعیت جفت ارز SOL/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز سولانا

تحلیل سولانا در هفته گذشته قیمت سولانا را تا کف قیمتی فعلی پیش برد و ۱۲.۸ دلار قیمت سولانا را حمایت کرد و موجب افزایش قیمت این ارز دیجیتال شد. سولانا به نسبت بد عمل نکرده و توانسته است، همچنان خود را در داخل مثلث متقارن حفظ کند. این می‌تواند منجر به افزایش دوباره قیمت به سمت سقف قیمتی حرکت کند.

تحلیل سولانا 22 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال سولانا

سولانا طی این هفته می‌تواند دوباره به قیمت‌های ۱۲.۸ دلار تا ۱۵ دلار برسد. تا وقتی که این ناحیه از دست نرفته باشد، قیمت می‌تواند بالای ۱۵ دلار رنج بزند. سپس می‌توان انتظار داشت، طی این هفته افزایشی را نیز تجربه کند. برای این افزایش باید ۱۶.۱۰ دلار را از بین ببرد. سپس به ناحیه ۱۷.۵ دلار برسد. اگر ۱۸.۵ دلار و ۱۹.۵ دلار را از بین ببرد، آن وقت می‌توان انتظار حرکت صعودی بیشتر را از سولانا حتی تا ۲۲.۵ دلار داشت.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا