تحلیل سولانا، بهترین عملکرد هفتگی، ۲۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل سولانا در هفته چهارم تیر ۱۴۰۲ نشان می‌دهد، سولانا در مسیر صعودی خودش قرار دارد. در صفحه تحلیل سولانا به وضعیت جفت ارز SOL/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز سولانا

تحلیل سولانا بهترین عملکرد آلت کوین‌ها را نشان می‌دهد. در این شرایط سولانا ۴ هفته است که کندل صعودی ثبت می‌کند. این برای تغییر روند قیمت سولانا کافی نیست. بهتره این هفته  بالای ۲۲.۳۰ دلار کندل روزانه را ببندد؛ تا بتوان به قیمت‌های بالاتری حتی تا حوالی ۲۴.۸۸ دلار و ۲۸.۱۷ دلار امیدوار بود.

تحلیل سولانا، 20 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال سولانا

در مسیر نزولی سولانا در نقطه حساسی به سر می‌برد که می‌تواند قیمت سولانا را ریجکت کند. اگر از زیر ترندلاین ریجکت شویم، می‌توان انتظار داشت تا کف مثلث حرکت ادامه پیدا کند. در این شرایط اگر ۲۰.۲۷ دلار از دست برود، امکان دارد قیمت به هدف بعدی خودش در حوالی ۱۸.۶۷ دلار حرکت کند. حمایت بعدی در حوالی ۱۷.۵۵ دلار وجود دارد که می‌تواند قیمت را به سمت بالا هدایت کند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا